ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

2017 Sonbahar-Kış Trendleri

2017 sonbahar modasında öne çıkan parçalar:

 

Kendinizi ifade etmek için bu sonbahar-kış üzerinde sloganlar olan kıyafetleri tercih etmenizi öneririm. Çünkü bu sonbahar-kış bunlar çok moda. “İstediğin yerde, istediğin düşünceyi giy”. Hem modayı takip et hem de kendini ifade et.

 

 

Renkli ve desenli külotlu çoraplar bu sonbahar-kış kıyafetlerinizi hem renklendirecek hem de kıyafetlerinize hareket katacaklar. Tercih ettiğiniz kıyafetlerinize hareket kazandırmak istediğinizde geri dönen desenli ve renkli külotlu çoraplar kurtarıcınız olacaktır.

 

 

‘’Ne varsa eskilerde var!’’ diyebileceğimiz trendlerle karşı karşıyayız bu sonbahar-kış modasında. Ne kadar kabarık ne kadar hacimli üst parçalarınız varsa o kadar trendsiniz bu sonbahar-kış.

 

 

Romantik bir tek parça ama asi bir büyük boy hacimli kazak ve kolunda kocaman bir çanta. O çanta ve o hacimli kazak bu sonbahar-kış modasında doğallık ve rahatlığın simgesi. 

 

 

Bu sonbahar-kış kırmızı olsun mu? Tercih edilen renkler arasında bu aralar kırmızı rengi sıkça görebilirsiniz. Aksesuarlar, tek parça bele oturan kıyafetler vb. birçok üründe kırmızı ve kırmızı ton renklerin hakimiyeti söz konusu olacaktır. Dikkat edelim. 

 

 

Gelelim ayakkabılara! Bu konuda benim son dönemlerde en çok dikkatimi çeken sivri burun ayakkabılar. Evet, bir dönem geri geliyor diye düşünüyorum. Sivri burunlu botlar ve ayakkabıları umarım atmamışsınızdır veya birilerine hediye etmemişsinizdir. Unutmayalım, modadaki son dönemlerdeki geçmişe dönüş kendini oldukça bu sonbahar-kış ürünlerinde de gösterecektir. 

 

 

Peki, Jean trendlerinde neler var? Bu sezon Jean-Jean yani alt ve üstte koyu birbiriyle uyumlu Jean parçalar taşımanızda bir sakınca yok gibi ama unutmayın uyumu yakalamak önemli.

 

 

Bu sezon birkaç baskın koleksiyonda görebileceğiniz en önemli detay plastik ya da naylon. Trençkotlarda üst parçalarda etkileşime geçen bu ikili bu sonbahar-kış modasında sizleri şaşırtmaya ve birçok yerde kendilerini göstermeye hazırlar. 

 

 

Sonbahar-kış trendleri hakkında daha fazla yazı okumak için tıklayınız. 

 

SAİT TAKAR

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan