tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

2019’un Favori Rengi: Turuncu

Hem günlük hayatta hem de çalışma hayatında renkler psikolojimizi oldukça etkiler. Bu kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz olabilir. Ancak doğru renk kullanımıyla hem şık görünmek hem de pozitif hissetmek mümkün. Bu konuda, insan ruhuna en iyi gelen renk nedir diye soracak olursanız hiç tereddüt etmeden pembe diyebiliriz. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, pembe insanların ruhunu iyileştiriyor. Hayata karşı daha olumlu bakabilmemizi, daha sevecen olabilmemizi sağlıyor. Bu nedenle, gardırobunuzda pembeye daha çok yer açabilirsiniz.

 

Gelelim bu yılın favori rengine. 2019’un en sevilen, tercih edilen, favori rengi; turuncu. Turuncu; dışa dönük, heyecan verici, dikkat çekici, çarpıcı, enerji veren ve iç açıcı bir renktir. Sonbaharda dökülen yaprakların rengini çağrıştırsa da bizce hem 2019’un hem de kış mevsiminin favorisi. Kimi zaman kışın kasvetli havası çöktüğünde, turuncu imdadımıza yetişen bir renk oluyor. Cesaret ve canlılık vermesi açısından turuncu rengi kombinlerimize taşıyabilir, imajımızı enerjik bir havaya büründürebiliriz.

 

''Turuncu en mutlu renktir.'' Frank Sinatra

 

 

2019’un favorisi seçilen turuncu rengi nasıl kombinleyebiliriz, hep birlikte bakalım. Turuncu, göz alıcı bir renk olduğu için, turuncu renk bir kıyafet giydiğinizde dikkat çekmeniz kaçınılmazdır. Bu nedenle, böylesine iddialı bir rengi doğru kombinlemeniz gerekmektedir.

Turuncuyu, siyah ve grinin tonlarıyla kombinleyebilirsiniz. Örneğin; turuncu renk bir kazağınızı siyah skinny bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Dış giyim olarak turuncuyu tercih ederseniz, kombininizi sade tutmanızı tavsiye ederiz. Örneğin; turuncu renk kaşe bir kaban giyiyorsanız, kombininizde beyaz bir gömlek ya da tişört ve kot pantolon tercih edebilirsiniz.

 

 

Turuncu renk, özellikle sokak modasında kendini gösteriyor. Yalnızca kıyafet olarak değil aksesuar seçiminizde de turuncu renge şans verebilirsiniz. Nötr renklerde oluşturduğunuz kombininizi hareketlendirmek ve canlandırmak için turuncu renkte bir çanta takabilirsiniz. Bununla beraber, boynunuza turuncu renk bir şal ya da fular alarak bir anda capcanlı bir imaj yaratabilirsiniz.

 

 

Kış mevsiminde olduğumuz için hem soğuktan korunmak hem de dikkat çekici bir görünüm için turuncu renk bere ya da atkı takabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan