tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

İkinci El Çanta Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Çantalar Tarz2’de en çok satışı olan kategorilerden biridir. Sevdiğimiz, tarzımıza uygun bir çanta bulmak bize kendimizi iyi hissettirir. Çünkü hem tarzımıza uygun hem de bütçemize uygun bir çanta bulmak gerçekten zordur. Çantalar, tarzımızı ortaya çıkaran en önemli parçadır. Görünüşü itibariyle beğenimizi kazandığı gibi aynı zamanda dayanıklı da olmalıdır. Bizi yarı yolda bırakmayacak sağlamlıkta olmalıdır. Bu yazımızda size, ikinci el çanta alışverişi nasıl yapılır, biraz ondan bahsedeceğiz:

 

Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış olmasını önemseyin.

Kaliteli bir çanta, yapabileceğiniz en akıllı yatırımlardan biridir. İyi yapılmış bir çanta, hem kalite hem de kullanışlılık açısından önem taşır. Birçok sezon için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yoğun bir iş hayatınız varsa çantanız size ayak uyduracaktır. Bu sebeple tercihinizi deri çantalardan yana yapabilirsiniz. Bununla birlikte çantanızdaki detayların metal olmasına da dikkat edebilirsiniz. Çünkü dayanıklılık açısından metal detaylar daha uzun ömürlüdür.

 

 

Boyutları ve ölçümlerini kontrol edin.

Sitemizdeki çantaların tümünün boyutlarını sizlerle paylaşıyor, zihninizde daha net canlanmasını sağlıyoruz. Yükseklik, genişlik ve derinlikle ilgili ölçümlere, ürün bilgilerindeki notlardan ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda, tarafımıza gelen çantaları, mankenlerle de çekiyor, üzerinizde ya da kolunuzda nasıl durabileceği hakkında görsel açıdan bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Böylelikle sitemizde beğendiğiniz çantanın ihtiyacınızı karşılayıp karşılamayacağını, bedeninize uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

 

 

Premium çantalara yatırım yapabilirsiniz.

Kate Spade New York, Michael Kors, Gucci, Vakko, Moschino vb. markaların çantaları oldukça kalitelidir ve uzun yıllar boyunca size sağlam bir yol arkadaşlığı yapar.

 

 

Sitemizdeki filtreleme özelliğini kullanın.

Sol taraftaki filtreleme özelliğimiz ile stil, marka, renk, fiyat, malzeme ve desen açısından tarzınıza en uygun çantayı sitemizde aratabilirsiniz. Aramalarınızı çoğu seçenek için geniş tutabilir, daha fazla çantayı sitemizde görüntüleyebilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz ikinci el çantaları favorilerinize ekleyebilir, o an satın alamadığınızda sonradan da satın alabilirsiniz.

 

 

Tarz2’de satın aldığınız herhangi bir ikinci el çantayı beğenmediğiniz zaman 3 gün içinde iade edebilir, sitemizden farklı bir çanta satın alabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru işareti olursa destek@tarz2.com mail adresimize mail göndermeyi unutmayın. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan