tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

İkinci El Kıyafet Alışverişinin Hayatımıza Etkileri

İkinci el kıyafet alışverişi, tercih edenlerin hayatında önemli bir rol oynar. Tasarruf etmek açısından oldukça önemlidir. Beğendiğiniz yüksek fiyatlı markaların ürünlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kimsede olmayan kıyafetleri giyecek olmak size özgün bir tarz kazandırır. Vintage bir stil oluşturabilirsiniz.

İkinci el kıyafet satın alarak, satın aldığınız kıyafetin kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz. Doğru alışveriş, kişisel tarzınızı yansıtır. Modunuzu kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

Gardırobunuzu yenilerken doğaya daha az zarar vermiş olursunuz. Çünkü bir ürünün kullanım ömrünü uzatmak demek, yeni bir ürün almadan hayatınıza başka bir insanın ürünüyle devam etmek demek. Böylelikle tekstil sektöründeki hızlılığı engellemiş olursunuz.

İkinci el kıyafet satın almanın yanı sıra mevcuttaki kıyafetlerinizi farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz. Çokça giydiğiniz kıyafetlerinizde eğer sökülme ya da herhangi bir deforme söz konusuysa onarabilirsiniz. Bunun için giymeyi en çok sevdiğiniz kıyafetlerinize bir göz atın ve hangilerinin kullanım ömrünün azaldığını gözlemleyin.

 

 

Klasik parçalara yatırım yapın. Klasik çizgilerin modası asla geçmez ve onları çok uzun yıllarca giyebilirsiniz.

İkinci el alışveriş, akıllıca ve bilinçli bir tercihtir. Size sürdürülebilir moda konusunda ilham verir. Tarz2’de, uygun fiyatlı kaliteli premium ürünler bulabilir, bütçe dostu alışveriş yapabilir, sürdürülebilir modaya stilinizle yön verebilirsiniz. Bir gömleğe ihtiyacınız mı var? O halde sıfır bir gömlek satın almak yerine ikinci el ürünlere göz atabilirsiniz.

Sizi yansıtmayan ürünleri satın almayın. Bedeninize küçük ya da büyük gelen, sizi olduğunuzdan çok daha farklı biri gibi gösteren kıyafet ya da ayakkabıları satın almak cebinize de psikolojinize de zarar verir. Tarzınızı en iyi yansıttığına inandığınız kıyafetleri satın alırsanız onları uzun yıllar giymenin tadını çıkarırsınız. Hatta kendinize çokça giydiğiniz kıyafetlerinizden kapsül gardırop bile oluşturabilirsiniz. Her zaman giymeyi tercih ettiğiniz parçalar size zamandan da tasarruf sağlar. Sabahları ‘’Bugün ne giysem?’’ derdine düşmeden bir beş dakika fazla bile uyuyabilirsiniz. Hepimizin kurtarıcı kahramanı olan renkler; siyah ve beyaz. Bu iki renkten oluşan kıyafetlerinizi gardırobunuzun baş tacı yapabilirsiniz.  

İkinci el kıyafet satmak için hemen başlayabilirsiniz.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan