tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

İkinci El Ürün Satın Alarak Sürdürülebilir Modaya Yön Veren Ünlüler

Tarz2 olarak misyonuz; ikinci el ürün kullanımına ilişkin olumsuz algıları ortadan kaldırmak ve ikinci el ürün kullanımını teşvik etmek. Bu noktada; hem tüketicileri hem de modacıları ikinci el yaşam tarzını güçlendirmeye çağırıyoruz. Modada önde gelen isimler, ikinci el kıyafet, çanta ya da ayakkabı satın aldıklarında onları örnek almamız olasıdır. Çünkü birçok insan -bizler de dâhil-ünlü modacıların ya da ünlü sanatçıların stillerini takip etmekte ve örnek almaktadır. 

 

İkinci el ürünlere ilişkin olumlu yargıların güçlenmesi ve kıyafetlerin hikâyelerini sürdürülebilmek adına en sevdiğimiz yıldızların ikinci el ürün satın almaları umut verici. Öyleyse hep birlikte bu duyarlı yıldızlara bir bakalım:

 

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker, ikinci el alışverişe sıcak bakan ve ikinci el alışveriş yapan ünlüler arasında. Hatta oğlu için yalnızca ikinci el kıyafetleri satın almaktadır. Hızlı moda endüstrisindeki emek ve koşullar hakkında da bilgi sahibi olan Sarah Jessica Parker, yeni bir kıyafet satın almak istediğinde artık iki kere düşünüyor. 

 

 

Drew Barrymore

Drew Barrymore de Sarah Jessica Parker gibi hızlı moda konusunda bilinçli bir tüketici. Hatta kırmızı halıda giydiği bir elbisenin yalnızca 25 dolar olduğundan bir dönem söz edilmişti. Alışveriş için bitpazarlarını da tercih etmekte. 

 

 

Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith; göz kamaştırıcı stiliyle her zaman insanların beğenisini kazanan, benzersiz ikinci el kıyafet, çantaayakkabı ve aksesuarları karıştırma becerisine sahip bir ünlü. Oldukça özgün ve diğer insanlara örnek olacak nitelikte. 

 

 

Zooey Deschanel

Zooey Deschanel; bir şarkıcı, söz yazarı, müzisyen, oyuncu ve trendsetter. Tıpkı yukarıda söz ettiğimiz ünlüler gibi o da ikinci el alışverişe sıcak bakıyor. Özellikle ikinci el butikleri ve bitpazarlarını geziyor, alışverişini buralardan yapıyor. Tarzı öyle güzel öyle sadedir ki, sizi imrendirebilir.

 

 

İkinci el ürün kullanımına sıcak bakan ve ikinci el ürün kullanımını teşvik eden ünlü isimleri sizler için derledik. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle!

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan