ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Al-Sat Döngüsü

Haftanın makalesinden herkese merhabalar. Bugünkü yazımızda, ikinci el alışverişin bireye ve topluma sağladığı faydadan bahsedeceğiz. Hepimizin bildiği üzere, son yıllarda ikinci el kullanımı epey arttı. Bu konuda hala önyargılar olmakla birlikte olumlu yönde bir ikinci el algısının oluşturulması sevindirici oluyor. Bizler Tarz2 ekibi olarak; ikinci el giyimin önündeki engelleri kaldırmak için çabalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda, hem bütçeniz hem de çevremiz için oldukça faydalı olan bir al-sat döngüsü yaratmak arzusuyla çalışmalarımıza her geçen gün yön vermekteyiz.

 

Giymediklerinizi www.tarz2.com 'da satarak hem yaşam alanlarınızdan tasarruf edebilir hem de kazanç sağlayabilirsiniz. Tarz2’de kıyafetlerinizi satarak elde edeceğiniz kazancı yine sitemizde harcayarak yeni ihtiyaçlarınızı ikinci el olarak çok uygun fiyatlara karşılayabilirsiniz. İkinci el giyime ısındıkça emin olun hem bütçenize hem de doğaya katkı sağlamak sizi çok motive edecek. Giymediğiniz kıyafetlerin üzerinizde oluşturduğu baskıyı üzerinizden atmış olacaksınız. Yaşam alanlarınızda ferahladığınız gibi zihinsel olarak da ferahlayacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Daha sade bir gardırobunuz olacak ve her sabah ‘’Bugün ne giysem?’’ sorusunu kendinize sormayacak, stres yaşamayacaksınız.

 

 

İkinci el kıyafet satışının faydaları saymakla bitmez. Giymediğiniz ürünlerinizi satarak başkalarının ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlara karşılamasına olanak sağlarsınız. İkinci el kullanımı bu bağlamda, dayanışma kültürünü de pekiştirmektedir. Sizin gardırobunuzda varlığını bile hatırlamadığınız ya da sadece birkaç kez giyip bir kenara kaldırdığınız kıyafetiniz başkası için ihtiyaç olabilir. Dolayısıyla ikinci el kullanımını teşvik etmek amacıyla siz de giymediğiniz kıyafetlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Giymediğiniz kıyafetlerinizi satmaya karar verdiyseniz bu kıyafetlerin bakımını yapmanız gerekmektedir. İkinci el kullanımını yaygınlaştırmak için hijyene dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü sizin kıyafetlerinizi sizden başkası giydiğinde içine sinmesi gerekmektedir. Satmak istediğiniz kıyafetlerinizde; yırtık, sökük, delik, leke, herhangi bir defo olmamalıdır. Üzerinde yırtık, sökük, leke ya da herhangi bir kusur bulunan ürünler satışa uygun olmayan ürünlerdir.

 

 

Kıyafetlerinizi satmaya karar verdiyseniz ve eğer buna ayıracak vaktiniz yoksa kıyafetlerinizi zahmetsiz bir şekilde Tarz2 ile satışa çıkarabilirsiniz. Satışla ilgili detaylı bilgi için buraya, ihtiyaçlarınızı ikinci el olarak karşılamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Sormak istedikleriniz için destek@tarz2.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan