ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

ALICI İADE POLİTİKASI

Satın aldığınız üründen %100 memnun kalmadınız mı? Koşulsuz müşteri mutluluğu prensibimizden hareketle ürünlerin iadesi artık çok kolay!

İade Talebini Oluştur

Sipariş paketinizi kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 2 gün içinde hesabınızdaki siparişlerim bölümünden iade talebinizi oluşturunuz.


Adım-1: Hesabınızda bulunan "Siparişlerim" sayfasına gidiniz.
Adım-2: İade talebinde bulunmak istediğiniz ürünü seçin ve iade sebebinizi açıklayarak talebinizi tamamlayınız. Görüntüle


Dikkat edilecek hususlar:
Kargo teslim tarihi itibari ile 2 gün (48 saat) içersinde iade talebinde bulunulmadığı zaman sistem otomatik olarak iade talep iznini sistemden kaldırmaktadır. Bu sebeple, zamanı geçen iade talepleri değerlendirmeye alınmamaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen kullanım koşullarını inceleyiniz.

Paketle & Kargoya Ver

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri paketleyiniz. Doldurduğunuz iade talep formunu paketin içine yerleştirerek 2 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo şubesine ücretsiz olarak teslim ediniz.


Adım-1: İade talep formuna sistemden aldığınız iade talep numarasını yazınız. Görüntüle
Adım-2: İade talep formunda bulunan kargo barkod etiketini kesin ve pakete yapıştırınız. Görüntüle
Adım-3: İade talep formu ile beraber iade etmek istediğiniz ürünü paketleyip ve MNG Kargo şubesine teslim ediniz. Kargo Barkodu üzerinde yazan İşyeri Numaramızı ve MÖK numarasını MNG Kargo görevlisine belirtmeniz yeterlidir. Kargo ücreti Tarz2'ye aittir.


Dikkat edilecek hususlar:
1- Kargo ücretinin tarafımızdan ödenmesi için Kargo Barkodu üzerinde yazan İşyeri Numaramızı ve MÖK numarasını MNG kargo görevlisine belirtmeniz gerekmektedir. Görüntüle
2- İade talebinde bulunmanızın ardından 2 iş günü içersinde MNG Kargo'ya teslim edilmeyen paketlerin iade talebi geçersiz sayılacaktır.
3- Gönderim MNG Kargo ile gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde tarafımıza gönderilen paketler kabul edilmeyecek ve iade talebiniz geçersiz sayılacaktır.

Tarz2 Değerlendirme & Karar

İade talebinize ait göndermiş olduğunuz paket tarafımıza ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz ürün ve/veya ürünler kalite kontrol sürecinden geçirilir. Ürün iade kabul kriterlerimizin sağlanması durumunda talebiniz kabul edilir ve 1 hafta içerisinde ürüne ve/veya ürünlere ödemiş olduğunuz tutar tarafınıza iade edilir. Ürün iade kabul kriterlerimize uymayan ürünlerin iade talepleri kabul edilmez ve kabul edilmeyen ürünler kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere tarafınıza kargolanır.Ürün İadesinin Kabul Edilmediği Durumlar:


1- Ürün Etiketinin Zarar Görmüş Olması veya Ürün Üzerinde Bulunmaması: Her bir ürün üzerinde Tarz2 etiketi bulunmaktadır. Bu etiketin hiç bir şekilde zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bu etiketin zarar görmüş olması (yırtılması, üzerinin karalanması, ıslanması vb.) veya ürün üzerinden kopartılmış olması halinde ürünlerin iade talebi kabul edilmez.

2- Ürün Durumunun Gönderilenden Farklı Olması: Her bir ürün satışa çıkarılmadan önce detaylı bir şekilde kalite kontrol aşamalarından geçirilir ve fotoğraflanır. Tarafımıza gönderilen ürün ve/veya ürünlerin sizlere gönderilen durumdan farklı olması/zarar görmesi durumunda iade talebi kabul edilmez.