tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Atletik Markalarla Daha Fit Bir Görünüm

Dürüst olalım. Çalışmak için motivasyonumuzun yarısı; en sevdiğimiz egzersiz giysilerimizden, spor salonunda yaptığımız egzersizden, içtiğimiz kahve ya da meyve sularından geliyor. Spor kıyafetleri ve spor salonları genellikle pahalı olarak algılandığı için kimi zaman onlardan uzak durabilirsiniz. Ancak Tarz2 ile şanslı sayılabilirsiniz. İkinci el spor kıyafetleri satın alarak, ne zamandır yapmak istediğiniz sporları yapabilir, spor salonuna üyelik için başvurabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz spor markalarına göz atmaya var mısınız? Cevabınız evet ise, başlayalım:

 

Lululemon

Lululemon Athletica'nın egzersiz giysileri, mükemmel kalitesi nedeniyle şık, sağlam ve evrensel bir marka olarak nitelendirilir. Her çeşit egzersiz için uygun spor kıyafetini bulabilirsiniz. Özellikle yoga yapanlar için harika bir markadır. Tişörtleriyle ünlü bir markadır aynı zamanda. Sizi hayal kırıklığına uğratmaz, yarı yolda bırakmaz. Terlediğinizde kumaşı vücudunuza yapışmaz. Çok yönlü spor kıyafetleri için Lululemon’a bir göz atın. 

 

Nike

Nike, pek çoğumuzun sevdiği bir marka olma başarısını göstermiştir. Geçmişten günümüze özellikle eşofmanlarını hepimiz seviyoruz. Profesyonel sporcular için harika kıyafetlere ve ayakkabılara sahiptir. Rahatlıkla yürüyüş ve koşu yapmanız için onlarca seçenek Nike’ta sizleri bekliyor. 

Adidas

Adidas; ‘’Modaya uygun, atletik sokak stili’’ ile eş anlamlıdır. Sokak modasının vazgeçilmez markalarındandır. Tıpkı Nike gibi Adidas da logosuyla özdeşleşmiştir. Cesur çizgili desenleriyle gözde bir markadır. Atletik ayakkabılar için Adidas’a bir göz atabilirsiniz. Bir sabah egzersizinden arkadaşlarınızla buluşmaya giderken ihtiyacınız olan birçok parçayı Adidas’ta bulabilir, kendinize spor ve cool bir tarz yapabilirsiniz. 

Under Armour

Uygun fiyatlı bir markadır. Sevimli ve rahat tişörtleriyle ünlüdür. Kumaşı terletmeyen bir yapıdadır. Egzersiz yaparken size kendinizi dinç hissettirir. Çünkü kıyafetleri vücudunuzla uyumludur ve sizi sıkmaz. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan