ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Biri Kırmızı Mı Dedi?

Kırmızı; tüm renklerin içinde en çok dikkat çeken fakat herkesin tercih edemeyeceği, çekineceği bir renktir. Kırmızı renk kıyafet giymek oldukça iddialı bir duruşu temsil eder ve cesaret ister. Kırmızı renk bir kıyafet giydiğinizde herkesten daha güçlü bir imaja sahip olursunuz. Kendinize olan güveninizde ve benlik saygınızda harika bir etki yaratacaktır kırmızı.

Sezonun gözde rengi olan kırmızıya yakından bakalım: 

 

Kırmızı, oyunu değiştirir.

Kırmızı ile ilgili en güzel şey nedir? Bir anda ruh halinizi yükseltme gücü! Kırmızı renkle daima iddialı ve enerjik görünürsünüz. Kırmızı renk, tam anlamıyla insanların kalplerini daha çabuk etkiler. Kırmızıyı, dikkatlerin sizde olmasını istediğiniz bir gün rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

 

Kırmızı, herkes için harika bir görünüm kazandırır.

Belirli renkler, cildiniz veya saç türünüz ne olursa olsun, genel olarak size kendinizi iyi hissettirir ve size yakışır. Kırmızı da bu renklerden biridir. Soğuk cilt tonuna sahip olanlar için, pembeye dönük bir kırmızı en iyisidir. Sıcak cilt tonuna sahip olanlar içinse, turuncuya yakın kırmızıların yakışacağını söyleyebiliriz.

 

 

Kırmızının asla modası geçmez.

Kırmızı, neredeyse herkesin sevebileceği bir renktir ve bu yüzden modası asla geçmez. Bu sezona da bakacak olursak, kırmızının yeniden moda olduğunu görüyoruz.

 

 

Kırmızı rujun büyüsünü keşfedin.

Kırmızı dudaklar; cesur ve cüretkârdır. Denemekten korkmayın. Doğru makyaj tekniklerini uyguladığınızda, kırmızı rujunuz asla sizi komik duruma düşürmez. Sade kıyafetlerle ya da denimle tercih edebilirsiniz.

 

 

Kırmızı, -her ne kadar çok tercih edilmese de- pembeyle birlikte kombinlenebilir.

Uzun zamandır moda olmamış bu iki renk, günümüzde daha fazla bir arada kombinlenmektedir. Kırmızının cazibesi, pembenin tatlılığıyla birleşince ortaya mükemmel bir denge de çıkabiliyor.

 

Kırmızı renge dair blog yazımızı okudunuz, kombin önerilerimize göz gezdirdiniz. Peki, siz kırmızının en çok hangi tonunu seviyor, hangi tonunu kendinize yakıştırıyorsunuz. Bizimle yorum olarak paylaşın. Kırmızı renkle ilgili yaptığınız kombinlerinizi de Instagram’da #tarz2 hashtag’iyle paylaşabilir, bizi de etiketleyebilirsiniz.

 

Kırmızı ile uyum sağlayabilecek birbirinden farklı renk ve stilde kıyafetler için ikinci el ürünlerimize bakabilir, kendinizi yeni kıyafetlerle ödüllendirebilirsiniz. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan