tarz2 tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo 300 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

ARAMIZA KATILIN

Bizler; mühendisler, tasarımcılar, editörler, operatörler, problem çözücüler, sorgulayıcılar, üretenler ve düşleyenler olarak ülkemizdeki ikinci el ürün kullanımını teşvik etmek ve ilham vermek amacı ile çalışıyoruz. Her gün bir kişiye daha ikinci el alıp satmanın ayrıcalığını yaşatabilme, ailelere katkıda bulunabilme ve ikinci el ürün kullanımının artırılması ile ekonomik, ekolojik ve sosyolojik katkılarda bulunmaya aracı olma heyecanı ile işe geliyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknoloji ve inovasyon yaptığımız işin temelini oluşturuyor. Her gün on binlerce müşterimize hizmet verebilecek, değer yaratacak kullanımı kolay, güvenilir teknolojik altyapının dizayn edilmesi, geliştirilmesi ve operasyonel kontrolünün sağlanması için her gün kompleks problemlere çözüm bulma adına simülasyonlar koşuyor, binlerce satır kod yazıyor, prototipler oluşturuyor ve algoritmalar geliştiriyoruz. Sürekli yeni problemlere çözüm bulmak, inovasyon yaratmak için olağandışı insanlara ihtiyacımız var. KARAKTERİ kesinlikle DEĞERLERİMİZLE örtüşen insanlara. İnanıyoruz ki, ANCAK VE ANCAK karakteri değerlerimizle örtüşen kişiler bizle çalışmaktan memnuniyet duyacak ve bunu hem ekibe hemde işine yansıtacaktır. Bizlerle çalışmak isterseniz özgeçmişinizi gönderin, sizlere en uygun zamanda dönüş yapıyor olacağız.

DEĞERLERİMİZ

Toplumsal gelişim ve ilerleme adına üretmenin, geliştirmenin, değiştirmenin, problemlere çözüm bulmaya çalışmanın insan olarak doğuştan gelen bir sorumluluğumuz olduğuna inanırız. Bu bilinçle içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumda fark yaratmak için çalışmalarımıza devam ederiz.

Tutkuyu ileriye gitmemiz için gerekli olan ateş, azmi ise bu ateşin büyümesi ve varlığını devam ettirmesi için gerekli olan gaz olarak betimleriz. Bu bağlamda, ancak ateşin varlığında kurum olarak fark yaratabileceğimize inanırız.

Hızla değişen dünyanın ivmesine ayak uydurup ve fark yaratmaya devam edebilmek ve müdahil olduğumuz sektör ve pazarlarda daima öncülüğü ve liderliği hedefliyor isek sürekli değişmek zorundayız. Bu süreçte hızlı, atik ve daima aktif oluruz.

Bizler çıktığımız bu yolda müşterilerimizin, kullanıcılarımızın, partnerlerimizin, tedarikçilerimizin, ve tüm diğer paydaşlarımızın bizlerle etkileşimlerinde yaşayacakları deneyimi mümkün olan iyi şekilde yaratmamız gerektiğine inanırız.

Biliyoruz ki, sorumlu olduğumuz her rolde mükemmelliğe ulaşma yolunda gelişim için daima boş bir alan vardır. Bu ise, yaşamlarımızda hiçbir zaman bitmeyecek ve bitirilmemesi gereken bir gelişme çabası fazında kalmayı gerektirir.

Beraber herkes daha fazla başarır. Tarihinde kanıtladığı ve tanık olduğumuz her başarının arkasında ekip ruhu yatmakta.Bu bağlamda bizlerde ekip ruhunun varlığı için; birbirimiz ile her zaman koşulsuz olarak açık ve dürüst iletişim halinde oluruz. Egoyu bir kenara koyarak ben değil, biz oluruz.

ARAMIZA KATILIN