ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Düzenli Bir Dolap ile Zamandan Tasarruf Edin

Dünyanın en yorucu anlarından biri de ’’Ne giysem?’’ diye düşünmek ve akabinde kombin oluşturmaya çalışmak. Her gün bu soruya yanıt aramak ve kombin oluşturmaya çalışmak enerjimizi alıyor. Zaman, elbette hepimiz için kıymetli bir kavram. Zamanı yönetmek ve zamandan tasarruf etmek, hayatımızı ciddi oranda daha faydalı hale getirir ve daha verimli olmamızı sağlar.

 

 

Her gün zamanımızı ne giyeceğimize karar vermekle geçirmek yerine, bir gün öncesinden kıyafetlerimizi ayarlayabilir ve kombinimizi oluşturabiliriz. Hatta gardırobumuzdaki kıyafetlerimizi renklerine göre sıralayabilir, en sık giydiklerimizi ve ara sıra giydiklerimizi de kategorilendirebiliriz. Bu sayede kıyafetlerimizi seçerken hem kafamız karışmaz hem de kendimize en uygun kombini oluştururuz.

 

Sıklıkla giydiğimiz kıyafetlerimizin yanı sıra bir de giymediğimiz, etiketi bile sökülmeden gardırobumuzda askılıklarda bekleyen kıyafetlerimiz var. Bu kıyafetlerimizi de Tarz2 ile satışa çıkarabilir, gardırobumuzda yer açabiliriz. Böylelikle giymediğimiz kıyafetlerimizin gardırobumuzda ve üzerimizde oluşturduğu ‘fazlalık’ hissinden kurtulmuş oluruz.

 

Düzenli bir dolap ile hem zamandan tasarruf eder hem de sabahları daha fazla uyumuş oluruz. Hepimiz biliyoruz ki, iş hayatında sabahları erken kalkmak ve kısa sürede hazırlanıp evden çıkmak önemlidir. Dolabımızı düzenlediğimiz takdirde hangi kıyafetimiz hangi rafta rahatlıkla görebiliriz. Bunun için giymediğiniz ve kullanım değerini yitirmemiş kıyafetlerinizle ve ayakkabılarınızla artık vedalaşma vakti geldi. Çünkü onları giymeden de hayatınızı sürdürebiliyorsunuz ve emin olun giymediğiniz kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı hayatınızdan çıkardığınızda eksikliğini yaşamayacaksınız. Aksine büyük bir yükten kurtulacak, daha derli toplu bir gardıroba kavuşacaksınız.  Aynı zamanda, ne giysem derdinden de kurtulacak, tarzınızı en iyi yansıtan ve giydiğinizde kendinizi en mutlu hissettiğiniz kıyafetlerle kısa sürede size en uygun kombinleri oluşturacaksınız. Hayatınızın büyük bir bölümünü artık kendinize ya da sevdiklerinizle birlikte yapacağınız aktivitelere ayıracaksınız.

 

Siz de Tarz2 ile giymediğiniz kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı satışa çıkarın, onlardan elde edeceğiniz kazancı dilediğiniz gibi değerlendirin. Dilerseniz alışveriş yapın dilerseniz de TOÇEVe bağışlayarak çocuklarımızın yüzünü güldürün.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan