tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Gardırobunuzda Neleri Elden Çıkarabilirsiniz?

Son dönemlerde minimalizmin de etkisiyle gardırop sadeleştirmek oldukça revaçta. Sizler de gardırobunuzda kullanılabilir durumda olan (Yırtığı, söküğü, lekesi ve fonksiyonel bozukluğu olmayan) ve kabul ettiğimiz markalar listemize uygun olan kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarlarınızı Tarz2 ile satışa çıkarabilir hem gardırobunuzu sadeleştirebilir hem de kazanç elde edebilirsiniz.

İşe öncelikle giydiklerinizi giymediklerinizden ayıklayarak başlayabilirsiniz. Geçen yıldan bu yana giymediğiniz kıyafetlerinizi gardırobunuzdan çıkarabilirsiniz. Bu noktada, bir kenara ayırdığınız giymediğiniz kıyafetlerinizi kontrol etmelisiniz. Hangileri kullanılabilir ve satılabilir durumda hangileri kullanılmaz, geri dönüştürülebilir durumda, bunu iyice belirlemeniz gerekmektedir.

 

Tarz2’nin kabul etme olasılığının yüksek olduğu ürünler:

Yeni gibi olan ürünleri Tarz2 kabul etmektedir. Gardırobunuzda hiç giymediğiniz, birkaç kez giydiğiniz ya da etiketi üzerinde olan ürünlerinizi Tarz2 ile satışa çıkarabilirsiniz. 

 

Size küçük ya da büyük gelen kıyafetlerinizi veya ayakkabılarınızı Tarz2 ile satabilirsiniz. Ayakkabılarınızın üzerine aşınma yoksa ürününüz yüksek ihtimalle kabul edilecektir.

Bebeğinizin veya çocuğunuzun küçülen kıyafetlerini de Tarz2 ile satışa çıkarabilirsiniz. Çocuklar çok hızlı büyür ve gelişirler. Bu nedenle kıyafetleri ya da ayakkabıları erkenden küçülür. Bu nedenle çocuğunuza yeni giysiler satın alırsınız ve diğer küçülen giysileri gardıropta fazlalığa neden olabilir. Bu kıyafetleri Tarz2 ile satabilir, elde ettiğiniz kazançla çocuğunuza yepyeni kıyafetler satın alabilirsiniz.

Kıyafet ve aksesuarların yanı sıra çanta ve ayakkabılarınızı da satışa çıkarabilirsiniz. Ürününüzde markanın etiketi yoksa markaya dair bir amblem ya da logo olması gereklidir. Ürününüzde hiçbir şekilde delik ya da deforme olmamalıdır. Unutmayın, ürününüzü bir başkası beğenip satın alabilir. Bu süreçte müşteri memnuniyeti açısından da bu konuda oldukça titiz davranmaktayız. Bunların yanı sıra satış amaçlı göndereceğiniz ürünlerinizin temiz olup olmamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Giysilerinizde leke ya da herhangi bir koku bulunmamalıdır. Kıyafetinizin üzerinde leke olup olmamasına dikkat ettikten sonra ceplerini de kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü gözden kaçan lekeler çıkabiliyor. Eğer emin olmak istiyorsanız son bir yıkama yapabilirsiniz.

Bunların dışında düğmesi ya da fermuarı olmayan ürünler de kabul edilmemektedir.

Tarz2 ile kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarlarınızı satmak için hemen başlayın.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan