ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Gardırobunuzu Düzenli Tutmanın Yolları

Dolabınızı temizlemek zor olabilir. Giymediğiniz kıyafetlerinizi Tarz2 ile satmaya karar verdikten sonra onları asıl giydiğiniz kıyafetlerinizden ayırmanız gerekir. Tarz2; hem gardırobunuzu ferahlatmanız için hem de yüksek fiyatlı premium kıyafetleri uygun fiyatlara almanız için faydalıdır. Dilerseniz satış yapabilir dilerseniz bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz.

 

Gardırobunuzu ferahlattığınızda daha düzgün olmasının yollarını mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise kıyafetlerinizi daima asmanız taraftarıyız. Özellikle gömleklerinizi ve takım elbiselerinizi askıda tutabilirsiniz. Bu şekilde dolabınızı organize edebilirsiniz.

Giysilerinizi mümkün olduğunca havalandırmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde kapalı alan kokusunu da önlemiş olursunuz.

Giysilerinizi iyi yıkadığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bununla beraber giysilerinizi sadece gerektiğinde yıkamalısınız ki çok çabuk eskimesinler.

Kıyafet ve ayakkabılarınızı giydikten sonra dolaba kaldırmadan önce kontrol edebilirsiniz. Temizler mi, yırtık, sökük vb. defoları var mı? Eğer temiz ve kullanılabilir durumda ise onları giymeye ve bakımlarını yapmaya devam edebilirsiniz. Fakat kullanılabilir durumda değillerse onarabilir ya da geri dönüşüme verebilirsiniz.

Giysi üreticilerinin yıkama talimatlarına dikkat edin. Eğer sadece kuru temizleme önermişlerse sadece kuru temizleme yöntemini kullanmanızı tavsiye ederiz. Yıkama talimatlarına dikkat etmediğinizde kıyafetlerinizle erkenden vedalaşma zamanı gelecektir.

Kurtulmak istediğiniz kıyafetlerinizi yatağınıza yığabilirsiniz. Teker teker eleyip bir daha giyip giymeyeceğinize karar verebilirsiniz. İyi durumda olanları Tarz2’ye gönderebilirsiniz. Tabii göndermeden önce kıyafetlerinizin kullanılabilir durumda olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunların yanı sıra gardırobunuzda yıllardır duran, varlığını bile hatırlamadığınız, etiketleri sökülmeden öylece giyilmeyi bekleyen kıyafetlerinizi de Tarz2’ye gönderebilirsiniz. Göreceksiniz, yeni kıyafetleriniz için yer açtığınızı görmek sizi oldukça motive edecek. Bu aynı zamanda yeni kıyafetler almak ve kendiniz için en doğru olan tarzı oluşturmanız için güzel bir teşviktir.

Giymediğiniz kıyafetlerinizi elerken en çok takıldığınız konu ‘’Bunu bir daha giyer miyim acaba’’ konusu olacak. Merak etmeyin, son 6 ayda hiç giymediyseniz muhtemelen bir daha giymezsiniz. Bu sebeple ‘’Bir gün giyerim’’ diyerek kıyafetlerinizi dolapta bekletmeyin ve kıyafetlerinizin fazlalık olmalarına izin vermeyin.

Yalnızca bir kez giydiğiniz ya da bir daha giyecek bir yer bulamadığınız kıyafetlerinizi de gözden çıkarabilirsiniz.

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan