ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Gardırobunuzu Ferahlatın, Kazançlı Çıkın

Hepimiz dışarıya çıkarken ne giysem diye düşünüyoruz, dakikalarca gardırobumuza bakıyoruz, nasıl bir kombin yapsam diye karalar bağlıyoruz. Bazı kıyafetlerimiz var ki onları uzun zamandır hiç giymiyoruz, bazı kıyafetlerimizi ise giymeyi çok seviyoruz. Çünkü giymeyi en sevdiğimiz kıyafetlerimiz, bizi en doğru yansıtan ve içinde kendimizi en iyi hissettiğimiz kıyafetlerimizdir.

 

 

Bize kendimizi iyi hissettiren kıyafetlerimizle her zamankinden biraz daha güzel ya da daha yakışıklı hissederiz kendimizi. Özgüvenimiz daha yüksek olur, kendimizi karşı tarafa daha iyi ifade ederiz. Fakat giymediğimiz kıyafetlerimizi neden satın aldığımızı da bir yandan düşünürüz. Onların bizi doğru yansıtmadığından şikâyet ederiz kimi zaman. Giymediğimiz kıyafetlerimizi ne yapacağımızı bilemeyiz. Her gün gardırobumuzda giymediğimiz kıyafetleri görmenin yükünü taşırız. Bu kıyafetlerimiz gardırobumuzda yer kapladığı gibi, kafamızı da devamlı meşgul eder.

 

Bir topluluk önünde konuşma yapacağınız zamanı düşünün. O gün kendinizi elbette rahat hissetmek isteyeceksinizdir. Çünkü insanların birçoğu topluluk önünde konuşmanın onları gergin yapabileceğine inanır. Sizi birden fazla kişinin dinleyecek olması sizde muhakkak bir heyecan yaratır. Bu nedenle giydiğiniz kıyafetlerin size rahat hissettirmesini istemeniz oldukça doğal bir istektir. Baktığımız zaman hepimizin giydiğimizde kendimizi çok daha rahat ve keyifli hissettiğimiz elbiselerimiz vardır. Kimi zaman aksesuarlarımız da bize kendimizi iyi hissettirmede yardımcı olurlar. Uğurlu gömlek, uğurlu ceket ya da uğurlu bir kolye… Bu örnekleri çoğaltabiliriz. Örneğin; daha önce gittiğimiz ve olumlu geçen bir iş görüşmesinde giydiğimiz ceketin bize uğur getirdiğine inanırız. O ceketi hiç üstümüzden çıkarmak istemediğimiz gibi başka iş görüşmelerinde ya da mülakatlarda da onu giymek isteriz. Bu bir bakıma iş görüşmemiz olumlu geçtiği için ve o anda üzerimizde o ceket olduğu içindir. Gardırobumuzda bize böyle uğur getiren kıyafetleri hep tutmak isteriz. Günlük kombinlerimiz de bile bu parçalara yer verebiliriz. Fakat gardırobumuzda bize yakışmadığını düşündüğümüz kıyafetlerimize el sürmediğimiz gibi onların üstümüzdeki yükünü de atmanın hayalini kurarız.

 

Öyleyse giymediğimiz kıyafetlerimizin yükünü üzerimizden atmanın artık zamanı gelmiştir. Hiç giymediğiniz, sadece birkaç kez giydiğiniz ya da daha etiketi bile sökülmeden gardırobunuzda fazla yer kaplayan ve yeni gibi olan kıyafetlerinizi Tarz2 ile satışa çıkarabilir, bu kıyafetlerinizden kazanç elde edebilirsiniz. 

 

Haydi, siz de Tarz2 ile gardırobunuzu ferahlatınkazançlı çıkın. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan