tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Gardırobunuzu Ferahlatırken Faydalanacağınız İpuçları

Hızlı moda ve sürekli değişen trendleri göz önünde bulundurduğumuzda, ihtiyacınız olandan daha fazlasını almanız mümkün. İndirimler, kampanyalar derken gardıroplarımız dolup taşmış durumda. Daha sade bir dolap demek, daha verimli zamanlar demek. Çünkü dolabınızı ne kadar sadeleştirirseniz o kadar zamanınızı verimli kullanırsınız. Dolabınızı nasıl temizleyeceğinize ve organize edeceğinize dair ipuçlarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz:

 

Etiketi üzerinde olan kıyafetlerini Tarz2’ye gönderebilirsin.

Gardırobunuzda, önceden satın aldığınız fakat birkaç kez giydiğiniz ya da hiç giymediğiniz ve etiketi bile kesilmemiş ürünleriniz mi var? Haydi onları Tarz2’ye gönderin ve dolabınızı ferahlatın.

Bir yıl içinde giymediğiniz kıyafet, çantaayakkabı ve aksesuarlardan kurtulun.

Bir yıllık bir süre zarfından bir kıyafeti hiç giymediyseniz muhtemelen önümüzdeki yıllarda da onu giymeyeceksiniz. Belki size küçük ya da büyük geliyor. O kıyafet artık tarzınızı yansıtmıyor da olabilir. Her iki durumda da bu kıyafetler gardırobunuzda fazla yer kaplıyor demektir.

 

Klasik parçaları eleyin.

Mavi kot pantolon, siyah etekler ve beyaz gömlekler gibi klasikleşen kıyafetleri gardırobumuzda bulundurabiliriz. Bu kıyafetler bizim için hayat kurtarıcı niteliktedir. Fakat eğer bu kıyafetler fazlalık oluşturuyorsa eleyin ve gardırobunuzda yalnızca en sevdiğiniz klasik parçaları bırakın.

Emin olun.

Bir giysiyi saklamak veya atmaktan emin değilseniz onu giyin ve aynanın karşısına geçin. Kendinizi dürüst bir şekilde değerlendirin. Kıyafetin üzerinizde nasıl durduğuna iyice bakın. Renginin ya da şeklinin size kendinizi nasıl hissettirdiğini önemseyin ve bu kıyafeti gözden çıkarıp çıkarmamaya karar verin.

Ayakkabı rafı alın.

Herhangi bir dolap için bir ayakkabı rafı veya başka bir tür ayakkabı organizatörü gereklidir. Ayakkabılarınızı sadece organize etmekle kalmayacak aynı zamanda ihtiyacınız olandan daha fazla ayakkabı almanızı da engelleyecektir.

Sezon dışı kıyafetleri saklayın.

En sevdiğiniz yün ceketinizi ya da örme kazaklarınızı kışın oldukça fazla giyebilirsiniz fakat yaz aylarına doğru bu kıyafetlerinizi rafa kaldırma vakti gelmiştir. Sezonluk kıyafetlerinizi dolabınızın farklı bir rafında saklayabilirsiniz.

Dolabınızı belirli aralıklarla tekrar kontrol edin.

Elbiselerinizin mevcut zevklerinizi yansıttığından emin olmak için dolap temizlemeyi ve düzenlemeyi rutin aralıklarla yapmanız gerekmektedir.

 

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan