tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Gardırobunuzun Kahramanları

Moda trendleri hızlıca gelip geçerken, gardırobunuzda giymekten vazgeçemediğiniz bazı temel parçalar vardır. Bu parçalar hayat kurtarıcıdır. Gardırobunuzda temel parçaları bulundurmak size sabahları fazladan zaman kazandırır. Aynı zamanda, en iyi kombinlediğiniz kıyafetlerinizle hiçbir zaman rüküş görünmezsiniz. Hatta bu kıyafetlerle kendinize kapsül gardırop yaptığınızı da belirtmek isteriz. Sabahları daha az stresli olur, daha fazla uyumuş olursunuz. ‘’Ne giyeceğim?’’ derdinden kurtulursunuz. Aşağıda belirteceğimiz kurtarıcı parçalarla yepyeni bir gardırop oluşturabilirsiniz. Her mevsimde yenilemeyi unutmayın. İkinci el ile, elbette! 🤗

 

Siyah Pantolon

Siyah pantolon, gardırobunuzun kurtarıcı kahramanları arasında yer alır. Sabahları işe ya da okula geç kaldığınızda, gardırobunuzdan bir çırpıda siyah pantolonunuzu alabilir, diğer basic parçalarla ya da şık bir gömlekle kombin yapabilirsiniz. Eğer bir davete katılacaksanız şifon bluz ve siyah pantolon harika bir ikili olacaktır. Aynı zamanda siyah pantolon sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Her mevsim tercih etsek de yaz mevsiminde güneşli havalarda sizi rahatsız edebilir. 

Koyu Renk Kot Pantolonları

Koyu renk kot pantolonları da tıpkı siyah pantolonlarımız gibi hayat kurtarıcıdır ve de sizi zayıf gösterir. Koyu renk kotlarınızla basic kombinler yapabilirsiniz. Tişört, gömlek ya da omuz açık üstlerinizle harika duracaktır. Aynı zamanda kolsuz tişörtlerinizle ya da askılı bluzlarınızla da kombinleyebilirsiniz.

Beyaz Tişört

Klasikleşen beyaz tişörtler, her gardırop için bir zorunluluktur neredeyse. Bu zamana kadar en az 10 tane beyaz tişört gardırobumuza girmiştir desek abartmış olmayız değil mi? Bir süveterin altına giyebilirsiniz. Kot pantolonla ya da midi etekle de pekâlâ kombinleyebilirsiniz. Yuvarlak yaka beyaz tişörtler basic durabilir fakat v yakalı beyaz tişörtler hırkanın altına giydiğinizde bambaşka bir görünüm kazandırır size.

Siyah Kalem Etek

Her kadının gardırobunda olması gereken parçalardan biri de siyah kalem eteklerdir. Ofis toplantınız ya da yeni bir iş görüşmeniz için size şıklık katacaktır. Üzerine fazla büyük olmayan desenlerde şifon bir bluz giyebilir, ayakkabı olarak da topuklu bir stiletto tercih edebilirsiniz. Bu sayede gittiğiniz bir mekânda şıklığınızı konuşturabilir, göz kamaştırabilirsiniz.

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan