ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Giymediğiniz Kıyafetlerinizi Gardırobunuzdan Çıkarmanın Yolları

Kullanışlı bir gardıropta giymediğiniz hiçbir kıyafet olmamalı. Çünkü giymedikleriniz gardırobunuzda fazla yer kapladığı için aradığınız kıyafeti bulamayabilir, gün içinde çok fazla zaman kaybedebilirsiniz. Örneğin; size sıkı gelen kot pantolonlarınız. Giysilerimiz yaşam tarzımızı yansıtmalı. Gardırobumuza her baktığımızda kendimizi görebilmeliyiz.

 

Tarz2; giymediğiniz kıyafet, ayakkabıçanta ve aksesuarlarınızı kabul eder ancak her giyim ürününün sitede yayına alınmadan önce kalite kontrol sürecinden geçmesi gerekir. Kalite kontrol sürecimizden titizlikle geçen ürünleriniz ütüleme, fotoğraflama, poşetleme ve stoklama aşamasından sonra yayına alınmaktadır.

Bu yazımızda sizlerle giymediklerinizi gardırobunuzdan çıkarma konusunda bazı ipuçlarını paylaşacağız:

Öncelikle ürünlerinizi temizlemeniz gerekmektedir. Sizi gerçekten yansıtan kıyafetleri satın almak, gardırobunuzda yer açmak ister misiniz? İhtiyacınız olmayan kıyafetlerinizi ya da çanta ve aksesuarlarınızı gardırobunuzdan çıkararak ihtiyacı olanlarla paylaşmak ister misiniz? Cevabınız evet ise giymediklerinizi dolabınızdan çıkarın.

Tüm kıyafetlerinizi dolabınızdan alın ve kategorilerine göre gruplandırın. Hangileri birbiriyle uyumlu hangileri uyumlu değil, ayırın. Gitmesi gerektiğine inandığınız ürünleri Tarz2’ye gönderin.

Kıyafetlerde kabul etmediğimiz bir kusur da tüylenmiş olmasıdır. Özellikle kazaklarda tüylenme meydana gelmektedir. Bu tüyleri tüy toplayıcı bir makineyle temizleyebileceğiniz gibi bir tıraş bıçağı yardımıyla da yok edebilirsiniz.

Sezonluk kıyafetleri değil klasik kıyafetlerinizi dolabınızda tutabilir, sezonu geçen kıyafetlerinizi Tarz2’ye gönderin.

Tarz2’ye gönderdiğiniz yüksek fiyatlı bir ürün eğer satışa kabul edilmezse alıcı ödemeli olarak ürününüzü iade alabilirsiniz.

Kıyafetleriniz de -ufak tefek de olsa- lekeler varsa Tarz2 tarafından satışa uygun bulunmayacak ve ürününüz reddedilecektir.

Ürünlerinizi ütülemenize gerek yoktur. Ürününüz eğer satışa kabul edilirse yayına alınmadan önce ütülenecek ve stüdyomuzda fotoğrafı çekilecektir.

Ürününüzde; vücut kokusu, parfüm ya da deodorant, sigara dumanı, dolap kokusu vb. kokular olmamalıdır. Bu gibi kokulardan ürününüzü arındırmak için çamaşır makinesinde yıkayabilir ya da kuru temizlemeye verebilirsiniz.

Ürününüz çok iyi durumda ama fonksiyonel bozukluğu varsa onarabilirsiniz. Örneğin; bir düğmesi kopmuşsa yenisini dikebilirsiniz.

Kıyafetlerinizi katlayarak poşete koyduğunuzda daha fazla alana sahip olursunuz. Kıyafetlerinize hak ettiği bakımı vermelisiniz. İlk izlenim önemlidir, öyle değil mi?

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan