tarz2 tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo 750 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Güvenilir İkinci El Alışverişin Adresi: Tarz2.com

Yeni bir blog yazısından herkese merhabalar. Bugünkü yazımızda, size güvenilir ikinci el alışveriş deneyiminden bahsedeceğiz. Tarz2.com’da pratik, ekonomik ve güvenilir bir ikinci el alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tarz2 neden güvenilirdir, haydi hep beraber bakalım.

 

Çünkü Tarz2.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerinizde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

 

 

Tarz2.com'da kullanılan en üst seviye SSL ile kredi kartı bilgileriniz otomatik olarak şifrelenir ve sadece banka tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Tarz2.com'a ait her sayfa COMODO SSL ile korunmakta, kredi kartı bilgileriniz 256 bit ile şifrelenerek bankalara iletilmektedir.

 

 

Çünkü Tarz2.com'da kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmaz.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde tarafımızca kayıt altına alınmaz ve bu durum, üyelik ve kullanıcı sözleşmelerinizle hukuki olarak garanti altına alınmıştır. Kredi kartı bilgileriniz, şifrelenerek bankanıza gönderilir ve bankadan gelen cevaba göre işlem devam eder ya da durdurulur.

 

 

3D Secure ile Daha Fazla Güvenlik

Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş 3D Secure sistemiyle yapılan alışverişlerde, kredi kartınız ile yaptığınız işlemi, banka tarafından size gönderilecek olan özel bir sms şifresi ile onaylamanız gerekir. Bu işlem, sizin banka ile bankanın da sizinle muhattap olduğunun en büyük kanıtı olup güvenli alışveriş yapmanıza olanak tanır.

 

İyzico Güvenli Ödeme Platformu

Tarz2.com'un güvenli ödeme sistem altyapısı BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından onaylı ve denetlenmekte olan ödeme kuruluşu aracılığıyla sağlanmaktadır. Bu kapsamda Tarz2.com, 6493 sayılı Ödeme Hizmetleri Kanunu ile uyumlu, Türkiye’nin önemli e-ticaret devlerine ödeme altyapısı hizmeti sunan, BDDK lisansına sahip IYZİCO Ödeme Hizmetleri A.Ş ile anlaşarak ödeme altyapısını kullanıcıları için çok daha güvenilir bir düzeye taşımıştır.

 

Tarz2’de üçüncü şahıslarla muhatap olmazsınız.

 

 

Tarz2.com’da ürün satarken de alırken de üçüncü şahıslarla iletişim kurmazsınız. Tarz2.com ürünlerinizin satışıyla kendisi ilgilenir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde de satın aldığınız ürünlerinizi özenle paketleyip 24 saat içinde kargoya veririz. Siz de sitemizde güvenilir bir ikinci el alışveriş deneyimi yaşamanın tadını çıkarırsınız.

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan