ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Hayatınıza Işıltı Eklemeniz İçin Öneriler

Sarı, daima enerjinin rengi olmuştur. Kombinlemesi zor bir renktir fakat doğru kombin yapıldığında sarı renk, sizi özgün bir görünüme kavuşturur. Beyonce’nin hardal sarısı renginde elbisesi, Michelle Williams’ın 2006 Oscar elbisesi, birçoğumuzun hafızasına kazınmıştır. La La Land filminde Emma Stone’un sarı renkteki elbisesini de hatırlatmak isteriz. Bu elbiseleri bu kadar unutulmaz kılan, sarı rengin direkt olarak bilinçaltımıza hitap etmesinden ileri gelmektedir. Sarı renk, duygularımızı hareket geçirmektedir. Ruhumuzu güzelleştirir, benlik saygımızı arttırır. Sarıyı kimse görmezden gelememektedir. Size kendinizi farklı hissettirir.

 

Sarı renkte kombin yapmak iddialı bir duruşu simgeler. Öyleyse sarıyla ilgili önerilerimize başlayalım, hayatımıza sarı renkle ışıltı eklemenin inceliklerine bakalım:

 

Kırmızı ve Sarı

Kırmızı ve sarı renk, gökkuşağındaki iki güçlü renktir. Bu iki renkten birini kombinlerinizde vurguladığınızda harika bir uyum yaratırsınız. Limon sarısı renginde bir bluz ile bordo ruj sürebilirsiniz. Sarı renkle çarpıcı kombinler yaratacağınız kaçınılmaz bir gerçek. Kırmızı halıda sarı renkte bir elbiseyle yürüdüğünüzü düşünün. Harika bir görünüm, öyle değil mi? 

 

 

Sarının, size en yakışan tonunu bulun.

Çoğu insan, kombinlerinde sarıya -riskli bir renk olduğu için- yer vermez fakat kendinize en yakışan tonunu bulursanız sarı sizin için vazgeçilmez bir renge dönüşür. Cilt tonunuza en uygun sarı rengi deneme yanılma yöntemiyle rahatlıkla bulabilirsiniz. Altın sarısı, limon sarısı, hardal sarısı… Soğuk cilt tonları için, pastel tonlardaki sarıları ve neon sarıları önermekteyiz. 

 

 

Sarı pantolonlara ne dersiniz?

Üzerinizde basic beyaz bir tişörtle sarı pantolonlarınızı kombinlemek sade ve eğlenceli olacak. Ayakkabı olarak süete şans tanıyabilirsiniz. Sade şık bir fularla görüntünüzü taçlandırabilirsiniz. Sarı renkteki pantolonunuz yüksek bel bir pantolon modeli de olabilir. Kombin yaparken buna göre hareket edebilirsiniz. 

 

 

Benzersiz bir parça ekleyin

Sarı bluzunuza boncuklu bir yaka yapabilirsiniz. Ponpon detayları da bluzunuzu sevimli gösterecektir. 

 

 

Basit bir aksesuar deneyin

Kombininizde kullanacağınız sade, minimal bir aksesuar bir anda tüm görüntünüzü değiştirebilir. Sarı, iddialı bir renk olduğu için takı seçiminde dikkatli olmanızı öneririz.

Renklerle ilgili yazılarımızı okuduysanız sizi hangi rengin daha iyi tanımladığını öğrenebilir, kombinlerinizde renk seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Tarz2’de uygun fiyatlı kıyafetler, renk filtreleme seçeneğiyle keşfedilmeyi bekliyor!

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan