ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

HEDİYE EDİN MUTLULUK VERİN

Bir sabah günün ilk saatlerinde hediyelerimizi vermek üzere yeniden yola çıktık. Bu kez Demirözü köyünün yolunu tuttuk. 

 


 

Doğayla iç içe olmak öyle güzel ki, aldığımız nefes bile bizi köye giderken fazlasıyla mutlu etti. Bir de yol arkadaşlarımız oldu, bizimle beraber bir hikâyeye tanıklık ettiler.

 

 

Yolculuk oldukça keyifliydi. Ekip olarak uzun bir yol kat ettik ve gitmek istediğimiz köyün tabelasını görünce çok sevindik. Hedefe giderek ulaşıyor olmak harika bir duygu.

 

 

Köye girince hediyelerimizi vereceğimiz yerleri bulmak için çevremizdeki köy sakinlerinden yol tarifi istedik. Bizi çok sıcak karşıladılar ve bizimle yakından ilgilendiler. Yol tarifi aldıktan sonra biraz daha gittik ve hedefimize ulaştık.

 

 

Hemen hediyelerimizi vermek için arabadan indik ve gideceğimiz evlere doğru yürümeye başladık. Yöre insanlarıyla selamlaştık, onlarla sohbet ettik. Ardından hep birlikte gideceğimiz evi bulduk ve hediyelerimizi verdik. Hediyeleri verdiğimiz çocukların gözlerindeki gülümsemeyi görmek tarifi imkansız bir duygu. Onların mutlu olduğunu gördükçe biz de mutlu olduk ve firma olarak ulaşmak istediğimiz diğer hedeflerimiz için motive olduk. Bizi misafirperver bir şekilde karşılayan aileye de minnettar kaldık. Organik sebze ve meyvelerden oluşan, köy tereyağı, köy yoğurdu ve köy peynirinin yer aldığı bir köy sofrası kuruldu önümüze. Hepsini afiyetle tadıp, karnımızı bir güzel doyurduktan sonra tüm aile bireylerine teşekkür ettik ve dönüş için köyden ayrıldık.

 

 

Tarz2 olarak bir kere daha tekrarladık; dünyanın en güzel hissi, bir çocuğun yüzündeki gülümsemenin sebebi olmaktır. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan