tarz2 tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo 750 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara
Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın

TARZ2 İLE İKİNCİ EL KIYAFET & AKSESUAR ALGINIZI DEĞİŞTİREBİLECEĞİMİZE İNANIYORUZ

Tarz2 ile ikinci el alışveriş deneyiminizi mükemmel kılmak istiyoruz. İşte bu nedenle satıcıların bize gönderdiği her bir ürünü teker teker inceliyor ve değerlendiriyoruz. Söz verdiğimiz kalite standartlarına uygun olmayan hiçbir ürünü kabul etmiyor ve satışa çıkarmıyoruz.

Kusursuz Ürün

Ürünlerimizin hiçbirinde yırtık, delik, koku, esneme, sökük, bozuk fermuar gibi kusurlar bulunmamaktadır.

Kaliteli ve Lüks Markalar

Dünya çapında lifestyle ve premium olmak üzere 4000'in üzerinde trend markaların en iyi durumdaki ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Cazip Fiyatlar

Kabul ettiğimiz markaların kusursuz durumdaki ürünlerine %50'den %90'lara varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.

Güvenli Alışverişin Keyfini Çıkarın

Kadın Erkek Çocuk Bebek

Sıkça Sorulan Sorular

Ekibimizdeki marka uzmanları, kabul ettiğimiz her bir ürünü markaya özgü kimlik doğrulama sürecine tabii tutar. Ürünler satışa sunulmadan önce markalara ait tarih kodu, seri numarası, hologram etiketi gibi orijinallik testinden geçer. Tarz2, hiçbir sahte ürünü kabul etmez.

Öncelikli olarak ürünlerin kabul edilip satışa sunulabilmesi için satıcıların ürünlerini lekesiz, kokusuz ve temiz olarak göndermelerini zorunlu tutuyoruz. Ekibimiz tarafından her bir ürün titizlikle incelendikten sonra satışa sunulmaktadır. Ürünlerin kullanım durumu, kalitesi ve temizliği konusunda Tarz2 ekibi olarak sizlere güvence vermekteyiz.

Satıcılardan ürünleri ile birlikte orijinal etiketi, kutusu, toz torbası ve orijinallik kartını göndermelerini talep ediyoruz. Bize gelen ürünler etikete, orijinallik kartına ya da toz torbasına sahip ise sizlere de bu şekilde gönderiyoruz.

Fiyatlandırma aşamasındaki en temel hedefimiz ürünlerinizin satışa alınmasından itibaren mümkün olan en uygun fiyat ve sürede ürün satışının gerçekleştirilmesidir. Ürünlerin satış fiyatlarının belirlenmesinde, kullanım durumu, marka, sezon, kategori, vb. parametreler değerlendirilmeye alınmaktadır.

Tarz2 üyelerinin fırsatlardan eşit olarak yararlanabilmesi adına ürünlerin sepette bekleme süresi 15 dakika ile sınırlıdır. Sepetteki ürünlerin satın alma süreci tamamlanmadığı durumda ürünler sepetinizden otomatik olarak çıkarılmaktadır.

Siparişinize ait detayları ve son durumunu "Hesabım" menüsünde bulunan "Siparişlerim" sayfasındaki "İncele" butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Siparişlerinizi, “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ödemenizi MasterCard, Visa, Troy ve American Express kredi kartları ile yapabilirsiniz. Ayrıca banka(debit) kartınızla da ödeme yapabilirsiniz.

Tabii ki evet. Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünler kargoya verilmediği sürece siparişinizi iptal edebilirsiniz.