tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara
Gardırobunu Ferahlat, Yeni Tarzlara İlham Ver,
Kazanç Sağla, Değişime Öncülük Et
VİDEOYU İZLE
 

Nasıl Çalışır?

ADIM-1

Tarz2'ye üye ol ve satış kitini talep et. Satış kitinizi ücretsiz olarak size gönderelim.

ADIM-2

Satış kitine ürünlerini doldur ve ücretsiz olarak kargoyla bize gönder.

ADIM-3

Ürünlerinin tüm satış sürecini yönetelim, satılan ürünlerin kazancı hesabına aktarılsın.

Gardırobunuzu Ferahlatmaya Hazır mısınız?

Neden Tarz2?

ÜCRETSİZ & PRATİK GÖNDERİM

Gardırobunuzu en pratik şekilde ferahlatın! Tek yapmanız gereken, satış kitine kullanılabilir durumda olan ürünlerinizi doldurmak ve ücretsiz olarak bize göndermek.

ZAHMETSİZ SATIŞ

Tarz2 ekibimiz sizin adınıza tüm satış sürecini yönetsin. Ürünlerinizi özenle ütülesin, fotoğraflasın, depolasın ve satıldığında alıcıya paketleyip göndersin. Zamanınızı ürünlerinizi satmaya harcamak yerine kendinize ve sevdiklerinize harcayın.


SATIŞ SÜRECİNİ İZLEYELİM

RİSKSİZ & AKILLI KAZANÇ

Satış kitiniz değerlendirildikten sonra kalite standartlarımıza uymayan ürünleriniz dilerseniz tarafınıza iade edilir. Satışa çıkan ürünleriniz satıldığı anda otomatik olarak kazancınız banka hesabınıza aktarılır.


KAZANCIM NEDİR?

4000+ Premium & Lifestyle Marka

Dünya çapında premium & lifestyle olmak üzere 4000’in üzerinde trend markaların kullanılabilir durumdaki kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarları Tarz2’de kabul edilir, ayrı ayrı fiyatlandırılarak sizler adına satış süreci kontrol edilir.

Hedeflerimizden birisi ürünlerinizi en doğru fiyata en kısa zamanda satabilmektir. Bu doğrultuda, ürün durumu, markası, türü, sezon vb. parametreler baz alınarak ürünlerinizin fiyatları satışa çıkma anından satılma anına kadar algoritmalarımız ve uzman ekibimiz tarafından yönetilir.

Marka listesimizi görmek için lütfen buraya tıklayın.

Hangi Ürünler Kabul Edilir?

Tarafımıza gönderilen ürünler satışa uygun olup olmadıkları konusunda 3 koşul baz alınarak değerlendirilir. Belirtilen bu 3 koşuldan herhangi birini sağlamayan ürünler tarafımızdan kabul edilmez ve satışa sunulmaz.

Kullanım Durumu

Satışa sunulacak ürünlerin tümü kullanım durumlarına göre etiketi üzerinde, yeni gibi, az kullanılmış olarak gruplandırılır. Ancak, ürün üzerinde yırtık, sökük, yıpranma, koku, delik, tüylenme, leke, solma, soyulma, esneme ve fonksiyonel bozukluk gibi belirtilerin tespiti halinde ürün kabul edilmez.

Marka

Yalnızca marka listemizde bulunan markalara ait orijinal ürünler kabul edilir. Ürünün üzerinde onun hangi markaya ait olduğunu anlamamızı sağlayan marka etiketi, sembolü veya amblemi olmayan ürünler kabul edilmez. Kabul ettiğimiz tüm markaları markalar listesinden inceleyebilirsiniz.

Uygun Kategori

Gelinlik, plaj giyim, iç giyim, pijama, saat, takı, saç aksesuarları, kozmet vb. ürünlerin dışında kadın, erkek, çocuk ve bebek grubuna ait kalite kontrol standartlarımıza uygun ürünler kabul edilmektedir.

Reddedilen Ürünlerime Ne Oluyor?

Satışa uygun olmayan ürünlerinizi dilerseniz tarafınıza alıcı ödemeli olarak kargo aracılığıyla alabilirsiniz.

Satışa uygun olmayan ürünlerinizi iade almak istemezseniz geri dönüşüm seçeneği ile geri dönüşüme kazandırmaya çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Satış kitinizi, hesabınızda bulunan "Satışlarım" sayfası, "Ana Sayfa" ya da "Satış Yap" sayfası üzerinden "Satış Kiti Gönder" butonuna tıklayarak talep edebilirsiniz.Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, satış kitiniz ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmek üzere kargoya verilir.

Zarar görmemiş, iyi durumda ve marka olan kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerine ait ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Kabul ettiğimiz markaları görmek için marka listemizi inceleyebilirsiniz.

Ürünlerinizi satış kitine koyup göndermeye hazır olduğunuzda iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Size en yakın Aras Kargo şubesine giderek kiti teslim edebilir ya da Aras Kargo'nun 444 25 52 nolu telefonunu arayarak kurye çağırıp bulunduğunuz yerden teslim almalarını sağlayabilirsiniz. İki seçenek de tamamen ücretsizdir.

Satış kitinizi teslim aldığımızda ürünlerinizin her birini kalite kontrol standartlarımızdan geçirerek hangi ürününüzün satılabilir hangilerinin satılamaz durumda olduğunu belirliyoruz. Satılabilir durumda olan ürün bilgilerini "Kategorisi, markası, bedeni, malzemesi, kullanım durumu, ölçüleri, fotoğrafları vb." oluşturuyor ve uygun satış fiyatlarını belirliyoruz. Ardından kit içerisinde bulunan tüm ürünlerin ne olacağına karar vermeniz için onayınıza sunuyoruz. Bu süreçte ürünlerinizi satışa çıkarma, iade alma veya geri dönüşüm seçeneklerini seçebiliyorsunuz. Kararınıza göre; satmayı istediğiniz ürünler satışa çıkartılıyor, geri almak istediğiniz ürünler tarafınıza iade ediliyor, geri dönüşümünü istediğiniz ürünler ise geri dönüşüme kazandırılmaya çalışılıyor.

Tarz2, satıcılar ile alıcıları bir araya getiren bir pazar yeridir. Bizleri ikinci el kıyafet ve aksesuarların bulunduğu bir dükkan gibi düşünebilirsiniz. İkinci el ürünlerinizi bize getiriyorsunuz ve satmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Bizler de ürünlerinizin kalitesine, kullanım durumuna, markasına bakıyor ve dükkanda sergilenip sergilenmeyeceğine karar veriyoruz. Eğer ürünleriniz satılabilir ise sizin adınıza ürünlerinizi dükkanda sergiliyoruz. Tüm süreçte ürünün sahibi her zaman siz olmaya devam ediyorsunuz.

Satışa uygun bulunan ürününüz için, kullanım durumu, markası, ürün çeşidi vb. parametreler tarafımızdan değerlendirilerek uygun bir satış fiyatı belirlenmektedir. Bu fiyat üzerinden satışa başlamayı kabul ederseniz ürününüz satışa çıkartılmaktadır. Ürününüzün satışını en uygun sürede gerçekleştirmek için belirli periyotlar ile ürün satış fiyatında kullanım durumu, sezon, marka, trend, stokta kalma süresine göre ek indirimler uygulanarak satışı devam ettirilmektedir.

Sistem tarafından ürününüze ait satış işlemi onaylandıktan sonra, satış fiyatı üzerinden %30 Tarz2 komisyonu kesilir ve kalan tutar kazancınızı oluşturur. Örneğin, bugün bir ürününüz 100 TL'ye satılmış olsun. Kazancınız 70 TL'dir.

Kazancınızı değerlendirmek için 2 seçeneğiniz bulunmaktadır. Birinci seçenek; kazancınız, Tarz2'ye belirtmiş olduğunuz banka hesabına (IBAN numarasına) havale/eft yoluyla gönderilir. İkinci seçenek ise; kazancınız, seçtiğiniz bir sivil toplum kuruluşuna sizin adınıza bağış olarak gönderilir.

Ürünlerinizin tarafımıza gönderimi, kalite kontrolden geçirilmesi, fiyatlandırılması, ürün bilgilerinin oluşturulması, fotoğraflanması, satış için vitrinlenmesi, ürünün stoklanması ve depolanması, paketlenmesi, alıcının müşteri memnuniyetinin sağlanması ve tüm bu süreçlerde yazılım altyapısının sağlanmasına ilişkin tarafınıza verilen hizmetlerin tümü için her bir ürünün satış fiyatı üzerinden KDV dahil %30 komisyon alınmaktadır.

Ürünleriniz satışa sunulduğu günden itibaren satılana kadar sitemizde listelenmeye devam etmektedir. Bu süreçte, ürününüzün satılmayacağını düşünüyorsanız ya da satmaktan vazgeçtiyseniz tarafınıza iade alabilir ya da ekibimizle iletişime geçerek geri dönüşümünü talep edebilirsiniz. Nasıl iade alacağınız hakkında tıklayınız.

Tarafımıza gönderdiğiniz ürünlerin tümü tek tek kalite kontrol sürecinden geçirilir. Bu süreçten geçemeyen ürünler Tarz2 tarafından reddedilir ve satışa sunulmaz. Reddedilen ürünleriniz için tarafımızdan e-posta ile bilgilendirilip ürünlerinizin ne yapılması gerektiği konusunda onay vermeniz beklenir. Bu aşamada 2 seçeneğiniz bulunmaktadır. Tercihinize göre ürününüz size iade edilir ya da geri dönüşüme kazandırılmaya çalışılır.

Kesinlikle evet. Detaylı bilgi için lütfen iade politikamızı inceleyiniz.

Kıyafetlerinizi Gönderin, Gerisini Bize Bırakın