ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Kıyafet ve Kozmetik Alışverişinde Tasarruf Etmenin 5 Kolay Yolu

Kıyafet ve kozmetik alışverişi yaparken kimi zaman ürünlerin fiyatına aldırış etmiyoruz. Fakat bu durum bütçemizi sarsabileceği gibi para biriktirmemizi, geleceğe dönük yatırım yapmamızı engeller. Bu nedenle ihtiyacımız olan ürünleri satın alırken ve onları kullanırken, bütçemizi nasıl cebimizde tutarız, paradan nasıl tasarruf ederiz, birlikte bakalım:

 

 

1. Beğendiğin ürünün muadilini bulabilirsin. Böylelikle hem istediğin gibi bir ürünü bulmuş hem de paradan tasarruf etmiş olursun. 

                                              

 

2. Yüz toniğini pamuğa dökmek yerine sprey şişesine boşaltırsan toniğini daha uzun süre kullanabilirsin.

                                               

3. Kıyafet satın alırken klasik parçalara yatırım yapabilirsin. Unutma; klasiklerin asla modası geçmez. 

                                      

                                             

 

4. Kıyafet ve kozmetik alışverişine çıkmadan önce evde bir liste hazırlayabilir, ihtiyacın olmayan ürünleri satın almanı engelleyebilirsin. Böylelikle paranın çoğu cebinde kalır. 

 

 

5. Yüksek fiyatlı markaların ürünlerini satın almadan önce bu markaların indirim günlerini takip edebilir, kıyafete fazla para harcamaktan kurtulabilirsin. 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan