ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Kıyafetlerinizi Düzenlemeniz İçin Akıllıca Fikirler

Düzenli bir arkadaşınızı, tertemiz odalarını düşünün. İçinizi ferahlattı değil mi? Ama gerçek şu ki, günlük hayatın karmaşasında kimi zaman yaşam alanlarımızı dağınık bırakabiliyoruz. Peki, uzun zamandır elden geçirmek istediğiniz gardırobunuzu düzenlemeye var mısınız? Hazırsanız başlayalım:

 

Önce indirimlerden aldıklarınızla ve bir türlü giymediklerinizle başlayalım. Bu kıyafetlerinizi eğer uzun zamandır bırak giymeyi elinizi dahi sürmediyseniz vedalaşma vakti gelmiş demektir. Uzun zamandır giymediğiniz kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlarınızı Tarz2 satabilir, sadeleşirken kazanç elde edebilirsiniz. Bu şekilde daha düzenli bir gardıroba kavuşabilirsiniz. Dolabınızı ferahlatmanın ve kazanç sağlamanın en güvenilir ve en pratik yolu; Tarz2.

 

Gardırobunuzda kıyafet askıları kullanabilir, dolabınızı daha organize hale getirebilirsiniz. Böylelikle çok fazla alan tasarrufu sağlarsınız.

Kıyafetlerinizi kategorilerine ve renklerine göre düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde kıyafetlerinizin nerede olduğunu hemen bulabilir, aradığınız kıyafetlerinize kolayca erişebilirsiniz.

Gelelim ayakkabılarınıza… Ayakkabılarınızı saklamanız için temiz ayakkabı çekmeceleri kullanabilirsiniz. Bu konuda size eğlenceli bir fikir daha sunabiliriz. Ayakkabılarınızın fotoğrafını çekin ve çekmecenin ön tarafına bu fotoğrafı yapıştırın. Bu şekilde, çekmecenin içinde hangi ayakkabının nerede olduğunu her zaman elinizle koymuş gibi bulacaksınız.

Sıra aksesuarlarınızda… Omuz çantalarınızı, el çantalarınızı ve eşarplarınızı düzenlemenin en iyi yolu onları aksesuar kancalarına asmaktır.

Kıyafetlerinizin bakımına tamamen ayrılmış bir alan yaratın. Örneğin; dikiş kiti. Acil durumlar için daima elinizin altında bulunsun.

Kıyafetlerinizi düzenlemeniz için son dönemde oldukça popüler olan Konmari metodundan da faydalanabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz giysilerinizi yatay olarak değil de dikey olarak katlayabilir, çekmecelerinizde veyahut dolabınızda daha fazla alan açabilirsiniz. Konmari yöntemiyle ilgili YouTube’ta çeşitli videolar izleyebileceğiniz gibi blog sayfamızdaki Konmari yazılarına da bir göz atabilir, ilham alabilirsiniz.

İkinci el kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarlarınızı satmanın yanı sıra onları ihtiyaç sahiplerine de bağışlayabilirsiniz. Bunun için giymediğiniz kıyafetlerinizi giydiklerinizden ayırın ve onları temiz bir şekilde bir poşete yerleştirin, sonrasında da ihtiyaç sahiplerine ulaştırın. Gardırobunuzda istediğiniz düzeni oluşturmanız için öncelikli kuralınız kıyafetlerinizi azaltmak olmalıdır.

Tarz2 ile gardırobunuzu ferahlatmak, giymediklerinizi satmak için hemen buraya tıklayarak başlayabilirsiniz.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan