tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Kıyafetlerinizle İlgili İpuçları

Kıyafet tercihlerinizde canlı renklerden yana seçim yapmak ruh halinizi büyük ölçüde olumlu bir şekilde etkiler. Fakat birçok kişi kombin yaparken rüküş olmamak için siyah ya da beyaza yönelir. Bununla beraber, nötr renkleri tercih edenler de vardır. Canlı ve parlak renkleri kombinlemek zordur. Nötr renkteki kıyafet kombinleriniz risksizdir, sonucu bilirsiniz. Pembe bir süveteriniz olduğunu düşünün ya da sarı renkte bir parti elbisesi. Bu kıyafetlerin hangi ayakkabılarla daha hoş duracağınız kimi zaman bilemeyebiliriz. Birkaç ipucuyla cesur ve iddialı görünümler için renkli kıyafetler harika bir enerji verir. Bunun yanı sıra fresh ve eğlenceli bir görünüm de kazandırır.

 

Karşıt Renkler Daima Dikkat Çeker

Kırmızı ve yeşil, mor ve sarı, mavi ve turuncu gibi… Renk çarklarında birbirinin zıttı olan renkler, tamamlayıcı renkler olarak tanımlanmaktadır. Yüksek kontrast, büyük bir etki yaratır ve canlı bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Baskı Desenlere Dikkat

En sevdiğiniz desenleri bir arada kombinlemek gibisi yoktur. Desen ve renk uyumuna da dikkat etmenizde fayda vardır. Sarı, kahverengi, turkuaz ve pembeyi karıştırmak beklenmedik olabilir fakat neden olmasın ki. En sevdiğiniz markaların kıyafetlerine bakın, ne kadar farklı kombinler oluşturduklarını göreceksiniz.

Tek Renk Kombinleri

Renkleri karıştırmak sizin için güzel bir fikir değilse tek bir renk ailesinde kalabilir, eşleşen renklerle kombinler yapabilirsiniz. Tarzınıza en uygun rengi bulun ve daha sonra bu renkte kıyafetler edinin. Bu şekilde kolaylıkla kombin oluşturabilirsiniz.

Gökkuşağı Çizgileri Seçin

Bu, tüm renklere gizlenmenin eğlenceli bir yoludur. Ruh halinize ve enerjinize en yakın gökkuşağı çizgilerinden oluşan maksi boy bir elbiseye ne dersiniz?

Kırmızıya Ne Dersiniz?

Kendinize en yakışan ve en sevdiğiniz rengi belirledikten sonra dolabınıza hangi renkte kıyafetler ekleyeceğinize karar vermek en eğlenceli kısım. Tarz2’nin, inanılmaz düşük fiyatları ve kullanımı kolay renk filtreleriyle dolabınızı yenilemek harika bir aktiviteye dönüşecek. Ayrıca ikinci el alışverişi deneyimleyerek doğaya katkıda da bulunmuş olacaksınız. Bununla birlikte ikinci el alışveriş yaptığınız için bütçenizi çok sarsmamış olacaksınız.

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan