tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Mesleğinize Göre Oluşturacağınız Bir Tarz İçin Öneriler

Başarılı olmak, insanı motive eden durumlardan biridir. Birçoğumuzun hayalleri ve ileriye dönük planları var. Aynı zamanda kariyer hedefleri de… Edindiğiniz mesleğe göre bir imaj oluşturmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin. Gündelik hayat bir kenarda dursun iş hayatında iyi giyinmek kesinlikle başarıyı etkilemektedir. Her şeyden önemlisi kendinize olan saygınızdan dolayı da tarzınıza dikkat edebilirsiniz.

 

Eğer bir moda editörüyseniz trendleri yakından takip etmeniz gerekir. Bununla birlikte, kıyafetleriniz sezona ait parçalardan oluşmalıdır. Modayı ve trendleri takip ediyor olmak hem yazılarınıza hem de ofis için oluşturacağınız kombinlerinize ilham olur.

Eğer bir sosyal medya koordinatörüyseniz kıyafetleriniz basic parçalardan oluşabilir. Mesleğiniz gereği daha rahat parçalar giymek isteyebilirsiniz. İlgi çekici, baskılı tişörtler, komik karikatürlerden oluşan parçalar tercih edebilirsiniz. Hatta kendi tişörtünüzü bile tasarlayabilirsiniz. Sürekli kendinizi geliştirmeniz gereken ve her gün yeni bir şey öğrenmenizi sağlayan bir işte çalıştığınız için siz de dinamik olmalısınız.

Eğer bir fitness antrenörüyseniz atletik bir yapıya sahip olmanız gerekir. Spor salonunda çalıştığınız müddetçe sporcu kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Unutmayın siz insanları, zihinsel ve fiziksel olarak değiştirebilen ve geliştirebilen bir insansınız. İnsanların kendileri hakkında iyi hissetmelerine yardımcı olur onların daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için öncülük edersiniz. Aynı zamanda onlara ilham verirsiniz.

Peki, bir iç mimarsanız nasıl bir tarzınız olmalı? Kendinizi sürekli geliştirmek durumunda olduğunuz bir mesleğiniz var. Aynı zamanda kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor. Giyim tarzınızda klasik çizgileri sezon trendleriyle buluşturabilir, özgün bir stil oluşturabilirsiniz.

Bir halkla ilişkiler uzmanıysanız rahat ve şık kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Size kendinizi güçlü ve kendinden emin hissettiren birkaç tane parçaya gardırobunuzda yer verebilirsiniz. Şifon krem rengi bir bluz ve siyah kumaş bir pantolon gibi. Giymekten en çok keyif aldığınız kıyafetlerinizle farklı kombinler yapabilirsiniz. İyi giyim, karşınızdakine sizin işinizi ciddiye aldığınızı gösterir, bunu asla unutmayın.

Sürekli seyahate çıkmak zorunda olan bir halkla ilişkiler uzmanıysanız rahatlığınız şıklığınızdan önce gelebilir. Şehir dışında olan bir müşteriyi ziyaret etmek için uçağa binmeniz gerekebilir. Sahilde fotoğraf çekimi için tüm gün dışarıda olmanız gerekebilir. Bu nedenle kendinizi iyi ve rahat hissettirecek kıyafetler giymeli ve etrafınıza pozitif enerji yaymalısınız.

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan