ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Minimalist Bir Giyim Tarzı Nasıl Oluşturulur?

Yaşam alanlarımızda minimalist bir yaşama geçtikten sonra giyim tarzımızı da sadeleştirmemiz mümkün. Eğer tarzınızı sadeleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda sizinle minimalist bir stilin ipuçlarını paylaşacağız.

 

Minimalist bir giyim tarzında daima sade bir şıklık yansıtılır. Minimalist bir kombin oluşturmak istiyorsanız öncelikle büyük desenli kıyafetlerden uzak durmanız gerekir. Bununla birlikte, abartılı takıları da hayatınızdan çıkarmanız gerekir. Çünkü minimalist giyim tarzında doğal ve uğraşsız bir görünüm oluşturmak önemlidir. Gözü yoran ve neon renklerden ziyade beyaz, krem rengi, vizon, gri, siyah, kahverengi ya da pastel renklerde kıyafetler minimalist bir giyim tarzı için uygun olabilir.

 

 

Minimalist bir tarzda dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da; kıyafetlerinizdeki detay parçalar. Büyük düğmeler ya da büyük fermuarlar, kocaman kurdeleler, parıltılar, simler, pullar ve taşlara minimalist giyim tarzında yer yok maalesef. Minimalist bir giyim tarzı, olabildiğince sade, duru ve rahat bir tarzı simgeliyor.

 

 

Minimalist bir giyim tarzında renk karmaşası yoktur. Genellikle kombin yapılırken en fazla 3 renk tercih edilmektedir. Bununla birlikte tek bir renk de seçilebilir ve monokrom bir tarz yaratılabilir. Monokrom bir stille hem daha şık hem de daha iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

Minimalist giyim tarzı, çok kullanışlı bir giyim tarzıdır. Günlük hayattan iş hayatına, arkadaş buluşmalarından özel davetlere kadar pek çok yerde uygulanabilir bir tarzdır. Minimalist giyimde tercih edilen renkleri pek çok mağazanın koleksiyonlarında bulmak mümkün. Gardırobunuza birbiriyle ne kadar uyumlu renkler eklerseniz o kadar sade ve şık kombinler oluşturabilirsiniz. Ayrıca minimalist bir tarz ile ‘’Bugün ne giysem?’’ derdinden de kurtulmuş olacaksınız. Bu da demek oluyor ki, sabahları daha fazla uyku! 💚

 

 

Minimalist bir giyim tarzı için bizce en kullanışlı renkler; siyah ve beyaz. Her zaman her kıyafetle uyum sağlayan bu iki renkten oluşan gömlek, kazak, etek ve pantolonlara gardırobunuzda yer verebilirsiniz. Siyahın, insanı olduğundan daha zayıf ve şık gösterme gücünden faydalanmak gerektiğini düşünüyoruz. Aynı zamanda siyah rengin daha asil ve zarif bir görünüm oluşturması da onu vazgeçilmez kılıyor.

 

Minimalist bir giyim tarzı için sitemizde uygun fiyatlı ürünlere göz gezdirmek istersen buraya tıklayabilir, renk filtreleme seçeneğinden dilediğin renkte bir ürün satın alabilirsiniz.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan