tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Minyon Kadınlar İçin Stil İpuçları

İyi bir kombin yaratmanın anahtarı vücudumuzu iyi tanımakta saklıdır. Vücut hatlarımızı ve beden ölçülerimizi bildiğimizde birkaç tüyo ile yansıtmak istediğimiz görüntüye kavuşabiliriz.

 

Desen ve Renk Seçimi

Tepeden tırnağa aynı renk giyinmek sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir. Kombininizde iri desenleri kullanmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Bununla birlikte kıyafetlerinizin çok renkli olmamasında fayda var. Sade ve nötr renklere yönelebilirsiniz. Enine çizgilerin sizi olduğunuzdan daha kilolu dikey çizgilerin ise sizi olduğunuzdan daha zayıf ve uzun göstereceğini unutmayın.

 

 

Peki, Hangi Aksesuarları Kullanmalısınız?

Büyük çantaları ve abartılı takıları kullanmaktan kaçınmalısınız. Küçük sırt çantaları, ince askılı omuz çantaları sizin için ideal bir seçenek olabilir. Kıyafetlerde olduğu gibi takı seçiminde de sade ve minimal olanları tercih etmelisiniz. Kemer seçiminde de tercihinizin ince olanlardan yana kullanabilir, belinizi olduğundan daha ince ve zarif gösterebilirsiniz.

 

 

Dekolte Tercihi

V yaka kıyafetler ve derin göğüs dekoltesi olan kıyafetler boynunuzu daha uzun göstereceği için dekolte tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Boğazlı kazaklar, yuvarlak ve kayık yaka kıyafetler boynunuzu daha kısa gösterecektir.

 

Pantolon Tercihi

Pantolon seçerken uzun olanları tercih etmeniz sizin için avantaj olacaktır. Kısa pantolonlar sizi olduğunuzdan daha kısa gösterebilir. Boyunuzun daha uzun görünmesini isterseniz şık ve rahat bir stiletto ile ya da yüksek topuklu platform bir ayakkabıyla bunu yapabilirsiniz. Bununla birlikte sizi daha uzun gösterecek bir diğer öneri ise, İspanyol paça pantolonlardır.

 

Gelelim Ayakkabı Seçimine…

Daha uzun boylu bir siluet için kaçınmanız gereken ayakkabılar; düz taban ayakkabılar ve bilekten bağlamalı ayakkabılardır. Tercihinizi topuklu ayakkabıdan yana kullanabilirsiniz. Ufak bir not: Ayakkabınız ile pantolonunuz aynı ya da benzer renklerde olduğunda görünümünüz de daha uzun boylu bir görünüm olacaktır.

 

 

Mini Kıyafetlere Ne Dersiniz?

Mini elbiseler, mini şortlar ve mini etekler sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir. Yüksek bel pantolon ve yüksek bel eteklere bir şans verebilirsiniz. Aynı zamanda crop top üstleri yüksek bel pantolonlarla kombinleyebilir, daha uzun boylu bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan