tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Müşterilerimizin Ürünlerini İhtiyaç Sahiplerine Bağışladık

Tarz2 olarak; ülkemizde ikinci el ürün kullanımına ilişkin olumsuz algıları ortadan kaldırmak misyonuyla çıktığımız yolda, bu ay müşterilerimizin, ihtiyaç sahiplerine bağışlanmasını istedikleri ürünlerini, önceden belirlediğimiz 4 adet sivil toplum kuruluşuna bağışladık. Bağış yaptığımız sivil toplum kuruluşları; Türk Kızılayı, LÖSEVTürkiye Yardım Sevenler Derneği ve Türkiye Sakatlar Derneği idi. 

 

Tarz2 poşetine özenle yerleştirdiğimiz ürünleri bağışlamak için erkenden yola çıktık. İlk durağımız LÖSEV oldu. LÖSEV’deki görevli bir çalışana müşterilerimizin ürünlerinden oluşan Tarz2 poşetlerini teslim ettik. Duyarlılığımızdan dolayı bize ve satıcılarımıza teşekkürlerini sundular. Çok memnun kaldıklarını iletmemizi istediler. 

 

 

LÖSEV’den sonra ürünlerinin Türkiye Sakatlar Derneği’ne bağışlanmasını isteyen müşterilerimiz için Türkiye Sakatlar Derneği’ne gittik. Vardığımızda kapıda çok sıcak karşılandık. İçerideki görevli çalışanla beraber hasbihal ettikten sonra müşterilerimizin ürünlerini getirdik ve bağışımızı yaptık. Bağışla ilgili çok sevindiklerini dile getirdiler. İkinci el ürünlerin, ihtiyaç sahiplerinde yeniden değerlendirilmesi fikrini çok beğendiler. 

 

 

Bağışların ardından diğer belirlediğimiz kurumlara gitmek adına rotamıza baktık ve Türkiye Sakatlar Derneği’nden sonra sırada Türk Kızılayı vardı. Ürünlerinin Türk Kızılayı’na bağışlanmasını isteyen müşterilerimiz için Türk Kızılayı’na gittik. Vardığımızda çok güzel karşılandık. Kıyafet bağışlayacağımızı duyduklarında çok mutlu oldular ve bizimle çok yakından ilgilendiler. Hemen bizi kapıda karşılayan görevli aracılığıyla müşterilerimizin ürünlerin teslimini yaptık ve ardından diğer sivil toplum kuruluşlarında olduğu gibi Türk Kızılayı’nda da teslim ettiğimize dair bir tutanak imzaladık. Sonrasında Türk Kızılayı çalışanlarına, ikinci el ürünlerin bağışlanmasına aracılık ettikleri için teşekkürlerimizi ilettik ve sıradaki sivil toplum kuruluşuna gitmek için tekrar yola çıktık. 

 

 

Sıradaki durağımız Türkiye Yardım Sevenler Derneği idi. Ürünlerinin Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ne bağışlanmasını isteyen müşterilerimiz için Türkiye Yardım Sevenler Derneği’ne gittik. Derneğe vardığımızda kapıda güler yüzle karşılandık. Bizi güler yüzle karşılayan görevli çalışanla biraz hasbihal ettikten sonra müşterilerimizin bağışlamamızı istedikleri ürünlerin teslimini yaptık. Ardından ürünleri teslim ettiğimize dair bir belge aldıktan sonra, yaptığımız işin mutluluğuyla oradan ayrıldık. 

 

 

Ürünlerinin hikâyelerinin başkalarının üzerinde devam etmesi için ihtiyaç sahipleriyle bağışlanmasını isteyen duyarlı müşterilerimize içtenlikle teşekkür ediyoruz. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan