tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Pratik, Ekonomik ve Güvenli Alışverişin Adresi; Tarz2!

Web sitemizdeki yüzlerce ürünü filtreleme özelliği sayesinde rahatlıkla keşfedebilir, kendinize ve sevdiklerinize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Örneğin; beden ölçülerinizi sitemizde işaretleyebilir, yalnızca size uygun ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizde beğendiğiniz kıyafet, çantaayakkabı ve aksesuarları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz ürünleri istediğiniz zaman yeniden görüntüleyebileceksiniz.

 

 

Sitemizden alışveriş yaptığınızda siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilmektedir. Satın aldığınız ürünleriniz özenle paketlenir ve kargoya verilir. Siparişiniz size teslim edildiğinde ürünleri eğer beğenmezseniz 3 gün içinde iade edebilir, ücretinizi geri alabilirsiniz. Satın aldığınız kıyafet size büyük ya da küçük gelebilir. Bu durumda ürününüzü ücretsiz olarak iade edebileceğinizi unutmayın.

Tarz2’de beğendiğiniz ürün için ‘’Askıda’’ ifadesini görüyorsanız bu ürünün başka bir alıcının sepetinde olduğunu anlatır. Ne yazık ki askıda olan bir ürünü satın alamazsınız. Fakat eğer kullanıcı bu ürünü satın almaktan vazgeçerse ya da belirli bir süre sonra ürün alıcının sepetinden çıktığında bu ürünü satın alabilirsiniz. Tarz2’de siparişinizi 15 dakika içinde vermeniz gerekmektedir.

Sitemizde yeni yayına alınan ürünleri ana sayfamızın aşağısında görebilirsiniz. Genellikle her hafta yeni ürünler sitemizde yayına alınmaktadır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorisindeki kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarları hem marka olarak hem de beden ölçüsü olarak mağazada ara kısmından aratabilirsiniz.

Tarz2’de alışveriş yaparken bilmeniz gereken bir özellik de ‘’Arkadaşını Davet Et, Kazan!’’ özelliğidir. Davet ettiğiniz her bir arkadaşınızın hem ilk siparişinden hem de ilk satışından sonra 25 TL değerindeki indirim kuponlarınız hesabınıza tanımlanır. Kuponlarınızı Kuponlarım sayfasından takip edebilirsiniz. 

 

 

 

Pek çok insanın aklına ikinci el denildiğinde yırtık, sökük, defolu ürünler gelebilir. Fakat biz bu algıyı yıkmak adına sizler için titizlikle çalışıyoruz. En ufak bir deformasyonu dahi kabul etmiyoruz. Ürünlerimizin hiçbirinde yırtık, delik, koku, esneme, sökük, bozuk fermuar gibi kusurlar bulunmamaktadır.

Dünya çapında lifestyle ve premium olmak üzere 4000'in üzerinde trend markaların en iyi durumdaki ürünlerine sitemizde ulaşabilirsiniz. Kabul ettiğimiz markaların kusursuz durumdaki ürünlerine %50'den %90'lara varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan