tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Puantiye Deseni Nasıl Kombinlenir?

1950’li yıllardan günümüze kadar ulaşan puantiye deseni, doğru kombin yapıldığında sizi hem şık, sevimli ve retro gösterecektir. Aynı zamanda puantiye deseni, zamansız ve romantik bir parçadır. Özellikle 80’li yıllarda, elbiselerde kendini gösteren puantiyeyi, günümüzde bluzdan eteklere ve pek çok detaya kadar görmekteyiz. Geçmişi hatırlatan ve vintage bir havaya bürünmenizi sağlayan puantiyeyi nasıl kombinleyebilirsiniz, gelin birlikte bakalım:

 

Puantiye Desenli Elbiseler

 

 

Şifon, puantiyeli elbiseler, ofis şıklığınız için güzel bir seçenek olabilir. Puantiyeli elbiselerinizi, siyah şık bir stilettoyla kombinleyebilirsiniz. Eğer spor bir görünüm kazanmak istiyorsanız, krem rengi Converse de sevimli bir alternatif olabilir. Puantiye deseni konusunda bir ipucu vermek gerekirse, siyah ve beyazdan şaşmamanızı öneririz. Siyah-beyaz puantiye elbiseler, fazlasıyla şık duracaktır.

 

Puantiye Desenli Bluz

 

 

İşte siyah kot pantolona, şık bir alternatif daha. Puantiye desenli bluzlarınızı, siyah skinny jean’lerle kombinleyebilirsiniz. Bu kombininizi, beyaz ya da krem rengi kanvas bir spor ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz. Çanta olarak, siyah renkte deri bir portföy, kurtarıcı olacaktır.

Puantiye desenli kıyafetlerinizi kombinlerken; fazla hareketli aksesuarlar, canlı renkler kullanmamaya özen göstermelisiniz. Puantiyeyi doğru kombinlemek istiyorsak, onu geri plana atacak parçaları kombinimizde kullanmamaya dikkat etmeliyiz. Bununla birlikte, alt-üst tercih ettiğiniz kıyafetlerde, iri puantiye desenlerini minik puantiye desenleriyle kombinlemeniz daha doğru olacaktır.

Puantiye Deseni ve Aksesuar Kullanımı

Puantiye, retro bir desen olduğu için, fötr şapkayla harika bir uyum oluşturur. Şapkanın yanı sıra eldiven de puantiyeye yakışan bir aksesuardır.

 

 

 

Puantiye Desenli Çoraplara Ne Dersin?

 

 

Kıyafetlerde puantiye desenini daha çok görmeye alışkın olsak da çoraplarda da puantiye desenine rastlıyoruz. Puantiye desenli çorapları, mini etekler ya da mini elbiselerle kombinleyebilirsiniz. Kombininizi siyah, rugan bir klasik ayakkabıyla tamamlayıp, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Mini etek ve mini elbiselerin yanı sıra, puantiye desenli çoraplarınızı, siyah kumaş şortlarınızla da kombinleyebilirsiniz.

Puantiye desenli kıyafetinizi kombinlerken; desenleri karıştırmaktan korkmayın. Puantiyeleri geride bırakmayacak şekilde, çiçekli ya da çizgili kıyafetlerle birlikte harika kombinler yaratabilirsiniz. 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan