tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

İkinci El Yaşam Tarzı Aşkına!

İkinci el yaşam tarzını teşvik etmek için çıktığımız ve emin adımlarla ilerlediğimiz yolumuzda, sürdürülebilirliği birlikte güçlendirdiğimiz yol arkadaşımız olun...

Eğer bir bloğunuz, web siteniz ya da sosyal paylaşım sayfalarınız varsa, Tarz2'yi destekliyor ve daha çok insana duyurmak istiyorsanız, misyonumuzun yayılmasına ortak olacağınız, size özel bir Partnerlik Programı oluşturduk. Programımızın bir parçası olduğunuzda, kazanacağınız avantajlar şunlardır:

Kazanç Elde Edin

Bloğunuza, web sitenize ya da sosyal paylaşım sayfalarınıza ekleyeceğiniz, tarafımızdan belirlenmiş olan linklere tıklanıldığında verilen her siparişte, komisyon kazanırsınız. Kazancınızı sitemizde "Hesabım" menüsünde "Satış Ortaklığım bölümüne tıklayıp takip edebilirsiniz.

Sürpriz Hediyeler Kazanın

Linklerimizi daha çok insana ulaştırın, sitemizde yapacağınız alışverişlerde kullanmanız üzere, indirim kuponu kazanma şansı yakalayın.

Eğer ilginizi çektiyse ve bizimle birlikte kazanç sağlamak istiyorsanız, sizi Partnerlik Programımıza katılmaya ve ailemizin bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Başvurmak için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.