ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Sevdiklerinize İkinci El Kıyafet Hediye Etmenin Faydaları

Kendiniz, çocuklarınız ve sevdikleriniz için eski ya da vintage kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarlar satın almaktan hoşlanıyor musunuz? Önceleri bu davranış pek kabul görmezdi. Çünkü sevdiklerimize eski bir kıyafet satın almaktan çekinebiliyorduk. Fakat ikinci el kıyafetlerin kullanılabilir durumda olması, bizi bu kıyafetlerin hikâyelerine hikâye katmaya teşvik etti. Zaten doğru olan da buydu. 

 

Sevdiklerinizi düşündüğünüzü gösteren bir hediye satın almanız için sıfır ya da ikinci el almanız çok da önemli değildir aslında. Sevdiklerinize hediye almanız için çok büyük paralar harcamanıza gerek kalmayabilir. Mühim olan, sevdiğiniz insanlara onları düşündüğünüzü göstermektir. Bir arkadaşınıza ikinci el kıyafet hediye etmeniz, sürdürülebilir modaya destek olduğunuz için size de kendinizi iyi hissettirecektir.

O halde, öncelikle hediye alacağınız kişinin zevklerini iyi bilmeniz gerekmektedir. Bir kıyafet, karşınızdaki insanın en sevdiği markadan geliyorsa onun ikinci el olup olmamasının çok da önemi yoktur. Karşınızdaki kişi onun sevdiği bir markanın ürününü satın aldığınızı gördüğünde, stilini doğru bildiğiniz için sizi takdirle karşılayacaktır. Hediye alacağınız kişinin beğendiği ve hoşlandığı markaların listesini yapın, ardından bir kategori belirleyin (Kazak, hırka, etek, elbise vb.) ve ürününüzü seçin.

 

 

Dilerseniz ikinci el aksesuarlara bir şans verebilirsiniz. Çanta ya da küçük deri eşyalar, hediye paketi yapma konusunda da çok fazla vaktinizi almaz. Diğer eğlenceli hediyeler ise; fular, şapka, güneş gözlüğü ve eldivendir. Tek beden ve herkese uyar! Tarz2’de, %90’a varan indirimlerle seveceğiniz son stilleri ve trendleri bulabilirsiniz. 

 

 

Tarz2’de, 5000’e yakın premium ve lifestyle markanın en avantajlı ürünlerine ulaşabilirsiniz. Küçük bir çocuğa mı hediye almak istiyorsunuz ya da bir bebeğe mi? Merak etmeyin, Tarz2’de çocuk ve bebek kategorisindeki ürünlere göz atabilirsiniz. Başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz en sevimli ve seçkin ürünleri Tarz2’de bulabileceksiniz. Elbiseler, pantolonlar ve daha fazlası…

Fiyat filtrelerimizi kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun alışveriş yapmak için bir fiyat aralığı ayarlayabilirsiniz.

Bir tür hediye kutusu yaratabilirsiniz. Bir arkadaşınızı sadece onun için kişiselleştirilmiş, özenle seçilmiş bir kutuyla şaşırtın.

Sevdiklerinize Tarz2’den hediyeler almak için tıklayın. 

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan