tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Sezonun En Gözde Deseni: Leopar

Bu sezon leopar deseninin hem kıyafetlerde hem de aksesuarlarda yer aldığını görmekteyiz. Yeniden moda olan leopar deseni, nostaljik bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. 80’li ve 90’lı yıllarda leopar deseni çok popülerdi ve artık günümüzde de sezonun popüler desenleri arasında yer alıyor. Kombinlerimize retro bir hava katıyor. Aynı zamanda leopar deseni, vahşi, cesur ve çekici bir görünüm elde etmenizi de sağlıyor. Peki, leopar desenli parçaları nasıl kombinleyebilirsiniz, birlikte bakalım:

 

 

 

Leopar deseni, iddialı ve vamp olarak nitelendirilse de doğru kombin yapıldığında ya da tarzınıza göre kombin yaptığınızda bu görünümü değiştirebilirsiniz. Seveni olduğu kadar sevmeyeni de çok olan leopar desenini sade bir kombinle kullanabilirsiniz. Üzerinizde leopar deseni bir kıyafet varsa başka desenlerden oluşan kıyafetler olmamalı. Çünkü leopar deseni farklı desenlerle giyilebilir bir desen değildir. Kombininizi ne kadar sade parçalarla bir araya getirirseniz, leopar deseni de o kadar göz alıcı ve şık görünür.

Leopar deseniyle genellikle uyumlu renkler; beyaz, krem ve kahverengidir. Bu renklerden oluşan parçalarla leopar deseni uyumlu görünecektir.

 

 

 

Leopar desenini günlük kombinlerinizde kullanmak isterseniz leopar desenli bir bluz alabilir, bu bluzu siyah ya da mavi renk bir kot pantolonla kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde kombininizi biraz daha şık hale getirmiş olacaksınız. Leopar desenli bluzunuzu rengine dikkat ederek, kot pantolonların yanı sıra beyaz ya da krem rengi kumaş bir pantolonla da kombinleyebilirsiniz. Yalnız bu kombin bir önceki kombine göre daha şık bir duruş elde etmenizi sağlayacaktır.

 

 

 

Leopar deseni için aslında tüm desenli kıyafetler için cankurtaran bir parça arıyorsanız, kesinlikle siyah kalem etek ya da siyah pantolonu tavsiye ederiz. Siyah renk bir kıyafetle kombin edilmiş leopar desenli bir bluz her zaman şık bir duruş sergiler.

 

Leopar desenini biraz daha şık ve havalı bir görünüme büründürmek için üzerinize kaşe kaban giyebilir, ayakkabı olarak uzun ve topuklu çizmelere bir şans verebilirsiniz. Ayakkabı ve çantanızın aynı renk olmasına da dikkat etmelisiniz.  

 

 

 

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan