tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Şimdi Detoks Zamanı!

Detoks; kelime anlamı olarak, vücudumuzu zararlı maddelerden arındırmak manasına gelir. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz detoks sağlıklı yaşam için birebirdir. Çeşitli hastalıklardan kendimizi korumak, motivasyonumuzu arttırmak ve daha genç görünmek için vücudumuzun detoksa ihtiyacı var. Yaşam standartlarımızı daha iyi hale getirmek detoks ile mümkündür. Peki, sadece bedensel anlamda mı detoks yapmalıyız? Elbette hayır. Ruhsal anlamda da, kafamızı olumsuz düşüncelerden arındırmak, üzerimizde baskı oluşturan etmenlerden kurtulmamız bize kendimizi daha iyi hissettirecektir. O halde haydi detoksa başlayalım:

 

 

Daha az eşya, daha çok deneyim

 

Başta hoşumuza giden ama daha sonra kullanmadığımız eşyalar, evde kalabalık bir görüntü oluşturur. Odamızın dekorasyonuna uymayan süs eşyaları, biblolar vb. ürünler evimizde fazlalık gibi görünür. Bunun yanı sıra son kullanma tarihi geçmiş temizlik ve kozmetik ürünleri de bir an önce vedalaşmamız gereken ürünlerdir.

 

Siz de kullanmadığınız eşyalarınızı hayatınızdan çıkarabilir ya da onları geri dönüştürerek çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız olmayan eşyaları satın almak yerine onlara ayırdığınız bütçe ile sevdiklerinizle tatil yapabilir, yeni ülkeler ve şehirler keşfedebilirsiniz.

 

 

Gardırop detoksu

 

Son zamanlarda özellikle sosyal medyada karşımıza çıkıyor gardırop detoksu. Nedir, nasıl yapılır merak ediyoruz öyle değil mi? Aslına bakarsanız gardırop detoksu, gardırobunuzdaki hiç giymediğiniz ya da birkaç kez giydiğiniz kıyafetlerinizi hayatınızdan çıkarmak demek. Bunun yanı sıra gardırop detoksu; ihtiyacınız olmayan ve sizi yansıtmayan hiçbir kıyafeti almamak demek. Bu, sizin kendinizi daha iyi tanımanıza, kendinize yakışan kombinler yapmanıza ve bütçenizi cebinizde tutmanıza yardımcı olacaktır. Aynı şekilde bir kıyafeti ya da aksesuarı sırf indirimli fiyattan satıldığı için almayıp bunun yerine paranızı tutumlu harcayarak daha kaliteli kıyafetleri satın alabilirsiniz.

 

Uzun zamandır hiç giymediğiniz, bir iki kere giydiğiniz ya da etiketi sökülmeden gardırobunuzdaki askılarda bekleyen kıyafetlerinizle vedalaşmanın ve bir gardırop detoksu yapmanın artık zamanı gelmedi mi? Tarz2 ile kullanılabilir durumda ve yeni gibi olan kıyafetlerinizi satarak hem gardırobunuzda yeni kıyafetlere ve ayakkabılara yer açarsınız hem de giymediğiniz kıyafetlerinizden kazanç sağlarsınız.

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan