tarz2 tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo 300 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Sürdürülebilir Moda ile Değiştir Kendini

Küresel ısınma ve hızlı tüketim alışkanlıklarımızla birlikte doğal kaynaklarımız da azalmaya başladı. Yeşil alanlara olan özlemimiz gittikçe artıyor. Fakat bunun için ne yazık ki doğamıza gereken özeni göstermiyoruz.  İşte tam da bu noktada bize doğal olana yönelmeyi, yavaşlamayı, dönüşümü ve değişimi öğütleyen bir akım var; sürdürülebilir moda. 

 

Ekolojik Moda olarak da adlandırılan sürdürülebilir moda, dönüştürülebilirliği temel amaç olarak yansıtıyor. Tekstil sektöründeki aşırı tüketimin engellenmesi daha sağlıklı bir çevrede yaşamamız için şart. Her yıl çöpe atılan binlerce kıyafet, enerjinin ve suyun tüketiminde artış, aksesuar yapımında kullanılan çeşitli kimyasal maddeler, her geçen gün sağlığımızı da çevremizi de tehdit ediyor. Sürdürülebilir moda işte burada devreye giriyor ve sürdürülebilir modada daha bilinçli tüketiciler oluşturmanın, çevreye saygılı bireyler haline gelmenin altı çiziliyor.

 

Tarz2 ile Sürdürülebilir Modaya Yön Verin

 

Siz de sürdürülebilir moda akımının bir parçası olmak istiyorsanız öncelikle bakış açınızı tamamen değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü 2. el kıyafet kullanımının teşvik edilmesi sürdürülebilir modanın olmazsa olmazlarındandır. Alışveriş yaparken yeni bir kıyafet ya da aksesuar satın almak yerine, 2. el kıyafetlere ve aksesuarlara yönelebiliriz. Böylelikle hem bütçemize uygun bir alışveriş yapmış oluruz hem de 2. el kıyafet alışverişinin teşvik edilmesine yardımcı oluruz. Aynı zamanda başka insanların da 2. el alışveriş konusundaki olumsuz algılarını yıkmış olursunuz.

 

Bu nedenle hiç giymediğimiz, birkaç kez giydiğiniz ya da etiketi sökülmeden gardırobunuzda öylece bekleyen kıyafetlerinizi hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız onları çöpe atmamalısınız. Bu kıyafetlerinizi Tarz2 ile satabilir, kıyafetlerinizden kazanç elde edebilir, kendinize yeni tarzlar yaratabilir, kıyafetlerinizi uzun süre daha yaşatabilirsiniz. Siz de hemen www.tarz2.com ‘a üye olun, ardından satış kitinizi talep edin ve sonrasında bizimle sürdürülebilir moda yolculuğuna çıkmaya hazırlanın. Unutmayın; değişim insanın kendisinde başlar. Biz Tarz2 ekibi olarak, hem satıcılara hem de alıcılara ‘’Değiştir Kendini!’’ diyoruz. Eğer siz kendinizi olumlu yönde değiştirirseniz çevreniz de sizinle birlikte değişir. Kendinize inanın, daha iyi bir topluma inanın ve bunun için çabalayın. Bizler sizin yanınızdayız, daima sürdürülebilir modanın izinde olacağız. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan