ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Tarz2 Hayatınızı Kolaylaştırır

Herkese yeni bir blog yazısından merhabalar. Bugün sizlere hangi konularda katkı sağladığımızla ilgili bir yazı yayımlamak istedik. Bizler Tarz2 ekibi olarak; kendinize, işinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilmeniz için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda, tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerinizin sitemizde satışa çıkarılmasına kadar geçen süreci en iyi şekilde yönetmeye çalışıyor, sizlerin işini kolaylaştırıyoruz. 

 

Tarz2, yükünüzü üzerinizden alır.

 

Gardırobunuzda giymediğiniz bir köşede öylece duran kıyafetleriniz hem dolabınız hem de zihniniz için yük oluşturur. Giymediğiniz kıyafetlerinizin üzerinizde bir yük gibi durmasına izin vermeyin. Bu kıyafetleri yeniden kullanıma kazandırabilirsiniz. Örneğin; her zaman giydiğiniz kıyafetlerinizle sıklıkla giymediğiniz kıyafetlerinizi karıştırarak yeni kombinler oluşturmayı deneyebilirsiniz. Eğer birbiriyle uyumlu parçalar oluşturamazsanız o zaman giymediğiniz kıyafetlerinizi elden çıkarma vakti gelmiş demektir. Bu kıyafetlerinizi başka insanlara bağışlayabileceğiniz gibi satarak da değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Satış yap sayfamızdan ücretsiz satış kitinizi talep ederek siz de üzerinizdeki kıyafet baskısından kurtulmak için bir adım atabilirsiniz.

 

 

Tarz2, kıyafetlerinizin satılması sürecini sizin yerinize yönetir.

 

Kıyafetlerinizi teker teker satma zahmetine girmenize gerek yok. Tarz2, sizin yerinize kıyafetlerinizin satılması sürecini başarılı bir şekilde yönetir. Size de arkanıza yaslanıp hayatın tadını çıkarmak kalır. Yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi bize göndermek ve gerisini bize bırakmak. Siz kendinize, işinize ve sevdiklerinize vakit ayırırken bizler sizin adınıza ürünlerinizin değerlendirilmesi, ütülenmesi, fotoğraflandırılması, fiyatlandırılması ve stoklanmasına kadar olan tüm süreci yönetir ve sizleri de süreç hakkında daima bilgilendiririz. Satışa uygun olan ürünleriniz sitemizde satışa çıkarıldıktan sonra ve ürünleriniz satıldıkça da kazanç tutarınızı söz verdiğimiz süre zarfında hesabınıza aktarırız.

 

 

 

Tarz2, bütçenize katkı sağlar.

 

Tarz2’de giymediğiniz kıyafetlerinizi satışa çıkararak elde edeceğiniz kazançlarla bütçenize de katkı sağlamış olursunuz. Yeni kıyafet ihtiyaçlarınızı sitemizdeki kıyafetlerle karşılayıp tasarruf edebilir, bütçenizi koruyabilir, geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. İkinci el alışveriş, tasarruflu ve bütçe dostu bir seçimdir. Tarz2’de ikinci el alışveriş yaparak satın almak istediğiniz kıyafetleri çok daha uygun fiyata alarak para biriktirmenizi de kolaylaştırabilirsiniz.

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan