ücretsiz ve koşulsuz iade Siparişlerinizde Ücretsiz & Koşulsuz İade
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Tarz2’ye Hangi Ürünleri Göndermelisiniz?

Yepyeni bir yazıdan daha herkese merhabalar 💚 Bugünkü yazımız Tarz2’de satış yapmak üzerine olacak. Ürünlerinizi tarafımıza göndermeden önce nelere dikkat etmelisiniz, bunları sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki artık kitap alımı yapmamaktayız. Bu bağlamda, tarafımıza ürün gönderimi yaparken kitinizin içerisine lütfen kitap koymayınız. Kitinizin içerisine kadın, erkekçocuk ve bebek kategorisindeki ürünlerinizi koyabilirsiniz. Bununla birlikte, göndermek istediğiniz ürünlerinizin markalar listemize de uygun olması gerekmektedir. Kabul edilen markalar listemize www.tarz2.com/markalar linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Ürünlerinizi incelerken ilk önce ürünlerinizin markasına bakmaktayız. Ürününüzün markası yoksa ya da kabul ettiğimiz markalar listesine uygun değilse maalesef ilgili ürünü reddetmekteyiz. Bu doğrultuda eğer marka listemize uygun olmayan bir ürününüz varsa ve ürününüzün kullanılabilirlik durumu iyiyse, herhangi bir kusuru yoksa ürününüzün markasını bize destek@tarz2.com mail adresimizden ulaştırabilirsiniz. Böylelikle biz de o markayı satış kriterlerimizi dikkate alarak araştırırız ve eğer satış kriterlerimizi karşılıyorsa marka listemize ekleriz. Fakat eğer ilgili marka satış kriterlerimizi karşılamıyorsa maalesef reddedilecektir.

 

Bize göndermek istediğiniz ürünlerinizin üzerinde herhangi bir kusur olmamalıdır. Bu kusurlar; yırtık, sökük, renk solması, kumaş aşınması, leke ya da koku olabilir. Bununla beraber, ürünlerinizde herhangi bir daraltma da olmamalıdır. Bize gönderilen pantolonlarda özellikle buna dikkat etmekteyiz. Çünkü pantolon daraltmalarında, ürünün beden ölçüsü değişmektedir. Alıcı müşterilerimiz açısından sorun teşkil edebileceği için daraltma tespit edilen pantolonlar reddedilmektedir. 

 

 

 

Triko ürünlerin kontrolünde ise en çok tüylenme olup olmamasına dikkat ediyoruz. Triko bluzlar, triko hırkalar ve triko kazaklarda tüylenme en sık karşılaştığımız kusurların başında geliyor. Bu açıdan fazla yıpranmamış kazaklarınızı bize göndermeden önce tüy toplama makinesiyle tüylerini alabilirsiniz. Eğer tüy toplama makineniz yoksa kazaklarınızın tüylenen ya da pamuklanan kısımlarını tıraş bıçağıyla da temizleyebilirsiniz.

 

Tarafımıza ürün gönderimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu; orijinallik. Ürünleriniz orijinal olmalıdır. Replika olduğu tespit edilen hiçbir ürünü sitemizde satışa çıkarmamaktayız. Ürününüzü bize göndermeden önce muhakkak logosunu, etiketini, kumaş kalitesini vb. kontrol ediniz ve ürününüzün orijinalliğinden emin olunuz.

 

Sitemizde satış yapmak için diğer tüm detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorularınız için bize 0 (850) 302 0912 numaralı telefonumuzdan da ulaşabilirsiniz. 💚

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan