tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Tatil İçin Hediye Önerileri

Tatil için tasarruflu hediyeler oluşturmak sadece para ya da doğal kaynak tasarrufu yapmak ile ilgili değildir. Bu, gerçekten sevdiğiniz şeyleri yapmak ve onlara kendi el becerinizi katmakla ilgilidir. Arkadaşınızın hoşlanmayacağını bildiğiniz halde sırf hediye almak için almak doğru olmaz, öyle değil mi? Herhangi bir mağazaya girip alelade bir biblo alıp hediye etmek çok eski yıllarda kaldı bizce. Bu yüzden kendi yorumunuzu katabileceğiniz, el becerinizi konuşturabileceğiniz bir hediye bizce daha anlamlı ve hatırı sayılır bir hediye olacaktır. Haydi, birlikte sizin için derlediğimiz hediye fikirlerine bakalım:

 

Tatil Yastıkları

İkinci el kazaklardan yastık yapmayı hiç düşündünüz mü? Harika fikir, öyle değil mi? Bu yastıkların ne kadar kolay yapılabildiğine inanamayacaksınız. Siz de kolaylıkla yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan eşyalar; sıcak tutkal ve yapıştırıcı, iplik, makas ve iğne. İkinci el kazak tabii ki en başta ihtiyacınız olan!

 

 

 

Püsküllü Küpeler

Püsküllü küpeler, bu yıl oldukça moda. Birçok mezuniyet balosunda ya da bir partide pek çok kişide görmemiz mümkün. Püsküllü küpeler; tatilde akşam gezmelerinizde elbiselerinizle takabileceğiniz göz alıcı aksesuarlardır. Kullanmadığınız ipi elinizde sarıp bir uçtan kesip küpe ucu ile küpe haline getirebilirsiniz.

 

 

Tatil Çelenkleri

El yapımı bir çelenk yaratmak zahmetli ve gözü korkutan bir iş gibi kulağa geliyor olabilir. Endişelenmeyin! Sizin sakladığınız ya da annenizin sakladığı eski bir çelengi alın ve onu yeniden değerlendirerek çöp olmaktan kurtarın. Çelenkteki çiçekleri çıkarabilir, çiçekleri bir mukavvanın üzerine yapıştırıcı ile yapıştırarak minik ama tatlı bir çelenk yapabilirsiniz. Bunu kurutulmuş meyvelerle de yapabilirsiniz.

 

 

Tüylü Etek

Tatil partilerinde eteğinizle öne çıkmak, göz kamaştırmak istemez misiniz? O halde eteğinize kendiniz tüyler dikebilirsiniz. Kullanmadığınız bir kıyafetin tüylerini kesip çok sevdiğiniz bir eteğin uç kısımlarına dikebilirsiniz.

Hayvan Dostu Hediyeler

Arkadaşınızın evcil bir kedisi mi var? Eğer cevabınız evet ise bu hediyeye arkadaşınız ve kedisi bayılacak. Arkadaşınızın kedisi için keçe kumaştan balıklar yapabilirsiniz.

 

Siz de bizlerle farklı hediye fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan