tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Tatil Stili: Tatile Gitmeden Önce Neler Yapmalı?

Yalnızca iki haftalık bir tatile mi çıkacaksınız? Yıllık izniniz nihayet geldi mi? Uzun ve titiz bir araştırmanın ardından gideceğiniz yere karar verdiyseniz, rezervasyon işlemlerinizi de halletmeniz gerekir. 

 

Tatilinizle ilgili tüm detayları gözden geçirdiniz, geriye ne kaldı? Seyahatiniz için ne getirmeniz gerektiğine karar vermek. Herkes tatilde, şık ve güzel görünmek ister fakat ihtiyacınız olan her şeye sahip olup olmadığınız da önem taşır.

Uzman gezginlerle ve stil uzmanlarıyla, tatil kıyafetlerini planlamanız için bir yazı kaleme almak istedik. Okumaya lütfen devam edin ve gözümüzden kaçan ipuçlarını listeleyip listelemediğimizi bize bildirin. Temennimiz; rahatlatıcı ve canlandırıcı bir tatil geçirmeniz yönünde. 

 

Parlak ve tropikal desenli kıyafetlerinizi çantanızda aynı yere koyabilirsiniz. Birbiriyle karıştırması ve eşleştirmesi daha kolay olur. 

 

 

Hırkalar, hırkalar, hırkalar… Dünyanın neresine yolculuğa giderseniz gidin, ince ya da kalın örgülü hırkalara ihtiyacınız olacak. En sıcak yere bile gitseniz havanın bir anda soğuması ya da yağmurun yağması olasıdır. Hırkaların yanı sıra uzun kollu pamuklu üstlere de seyahat çantanızda yer açabilirsiniz. 

 

 

Uzun kollu üstlerin ve hırkaların yanı sıra tatile gideceğiniz yere birkaç tane de gömlek götürebilirsiniz. Hem çantanıza kolayca sığar hem de belinize sarabileceğiniz, tarz yapabileceğiniz bir parçadır.

Aksesuar olarak yanınızda şal ya da atkı götürebileceğinizi de belirtmek isteriz.

Gündüz ya da gece dışarı çıkarken maksi boy elbiselerinizle kombin yapabilirsiniz. Tatile yaz aylarında çıkmayı planlıyorsanız maksi boy elbiseler sizin için tam bir stil kurtarıcıdır. 

 

 

Seyahat çantanızı gereksiz yere doldurmaktan kaçınmalısınız. Seyahatinizde her gün veya sürpriz davetler için bir kombin planlayın. Seyahat çantanızı, bir kapsül gardırop gibi de düşünebilirsiniz. Şimdiye kadar tekrar tekrar giydiğiniz ve çok sevdiğiniz kıyafetlerinizi çantanıza yerleştirin. Bu sayede, severek giydiğiniz kıyafetlerinizi ayırmış olacak, giymediklerinizi döndüğünüzde satmak isteyeceksiniz. Bu, gardırobunuzu ferahlatmanız için harika bir fırsattır.

Seyahat çantanızı hazırlarken, konmari metoduna bakabilirsiniz. Rulo şeklinde katlama yöntemi, seyahat çantanız için harika bir fikir olabilir. Bununla beraber, kıyafetlerinizle ayakkabılarınızı aynı yere koymamaya da özen göstermelisiniz. Ayakkabılarınız için ayrı bir çanta yapabilirsiniz. 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan