tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Tercih Edebileceğiniz Sürdürülebilir Giyim Markaları

Daha çevre dostu bir yaşam tarzı benimsemek istiyorsanız işe gardırobunuzdan başlayabilirsiniz. Sürdürülebilir kıyafet önerileri sunan yeni ve mevcut markaları bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu markaları tercih ederek gezegenimizi daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz. İşte en sevdiğimiz sürdürülebilir ve çevre dostu markalarımız!

 

Alternative Apparel

Gündelik kıyafetlerinizde Alternative Apparel’e bir şans verebilirsiniz. Bu şirket, 1995 yılında piyasaya girdiğinden beri vintage tarzda kıyafetler yaratmaktadır. Üretilen kıyafetlerinin %80’inden fazlası sürdürülebilir malzemelerden oluşmaktadır.

 

Amour Vert

Amour Vert’in kurucuları, moda endüstrisinin dünyada çevre kirliliğine neden olan ikinci endüstri olduğunu öğrenince, bunu değiştirmek için bir şirket kurmaya karar verdiler. Kimyasal olmayan boyalar ve sürdürülebilir kumaşlar kullanılarak kıyafetler ürettiler ve sıfır atık felsefesini benimsediler.

H&M tarafından Bilinçli Koleksiyon

H&M’nin bilinçli koleksiyonu hem iyi bir görünüm hem de sürdürülebilirlik sunar. Bu koleksiyon, moda endüstrisini daha sürdürülebilir hale getirmeye yardımcı olmaktadır.

DL 1961

DL 1961; standart üretim yöntemini değiştirmek için çalışan birinci sınıf bir denim markasıdır. Standart denim üretim süreci, yüksek oranda çevre kirliliğine neden olmaktadır. DL 1961, her fırsatta şık kotlar üretirken, çevre kirliliğini azaltmak için de çaba göstermektedir. Aynı zamanda sosyal sorumluluk bilincine sahip bireylerle çalışmaktadır.

 

Eileen Fisher

Eileen Fisher giyim markasının misyonu; sadelik, mükemmel tasarım ve sürdürülebilirlikten oluşmaktadır. Konforlu ve kaliteli giyim üretimiyle birlikte bu şirket; insan haklarını ve çevreci girişimleri de desteklemeye çalışmaktadır.

Everlane

Everlane, herkesin fark yaratabileceğine inanan bir markadır. Aynı zamanda şeffaf bir markadır. Sıra dışı bir kaliteye ve etik fabrikalara sahiptir. Bu sürdürülebilir moda çizgisini, her bir kıyafeti için hissedebilirsiniz.

Patagonia

Patagonia, sizi sıcak tutan dış giyim kıyafetlerine odaklanmaktadır. Şirketin misyonu, çevreye yönelik sorunları çözmek ve bu noktada ilham olmaktır. Dünyayı gereksiz yere zarar uğratmak istemez. Çevreyi kirletmeyecek en iyi ürünleri üretmektedir.

PrAna

PrAna; özgür ruhlu, aktif ve sağlıklı bir yaşama ilham vermeye odaklanmış bir giyim tarzı şirketidir. Sürdürülebilirlik girişimleri arasında organik ve geri dönüşümlü malzemeler, adil ticaret, çoklu torba azaltma, sorumlu kaynaklı orman malzemeleri ve izlenebilirlik yer almaktadır. Markanın arkasındaki insanlar, çok yönlü ve sürdürülebilir kıyafetler yaratma konusunda kendilerini güçlü hissetmektedirler.

  

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan