tarz2 destek 08503020912 0 (850) 302 0912
0 0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kapat
Ara

Yenidoğan Bebeğiniz İçin İhtiyacınız Olan Ürünler

Bebeğiniz yolda mı? Eğer doğum yaklaştıysa, bebeğiniz için bir ihtiyaç listesi hazırlamanız gerekmektedir.

İşte, yenidoğan bebeğiniz için, en yararlı ihtiyaç listesi:

 

Bebek Bezi Çantası

Bebek bezi çantaları genellikle benzer stillere sahiptir. Bebeğinizle birlikte gideceğiniz bir yerde ihtiyacı olabilecek bezleri koyabileceğiniz bir çanta almanızı öneririz. 

 

Çok Amaçlı Giysiler

Bebeğinizin fazlasıyla ihtiyaç duyacağı bazı giysiler vardır. Örneğin; tulum. Bu tarz giysileri fazladan alabilir, kıyafeti lekelendiğinde hemen yenisiyle değiştirebilirsiniz. 

 

 

Bebek Taşıyıcı

Bebek taşıyıcılar, oldukça rahat ve konforludur. Gün içinde ya da dışarıda, bebeğinizle birlikte hareket edebilmenizi sağlar.

 

 

Araba Koltuğu

Eğer araba kullanıyorsanız, bebeğiniz için bir araba koltuğuna ihtiyacınız olacaktır. Bu, basit ve hayat kurtarıcı. Araba koltuğu almaya karar verdiyseniz ve eğer ikinci el bir araba koltuğu almayı düşünüyorsanız, şunlara dikkat etmenizde fayda var:

  1.        Koltuğun bozulmadığından emin olun. Çoğu araba koltuğu, 6 yıl içinde kullanılabilirliğini kaybediyor.
  2.        Koltuğun daha önce hiç darbe almadığından emin olun. Tüm parçalarının işlevsel bir durumda olup olmadığına bakın. 

 

 

Bebeğiniz İçin Kapsül Dolap

Bebeğinizin ilk birkaç ayında onun ihtiyaçlarını karşılayacak küçük bir kapsül dolap hazırlayabilirsiniz. Peki, bu küçük kapsül dolabı hangi parçalar mı oluşturuyor, birlikte bakalım:

3 adet kısa kollu bluz

3 adet uzun kollu bluz

4 çift tozluk

1 adet kazak ve ceket

2 adet uyku tulumu

2 adet pijama

2 adet hastane çıkışı kıyafeti

1 adet mayo

1 adet şirin şapka

6 çift çorap

2 adet özel gün kıyafeti 

 

Kitaplar

Bebeğinizle birlikte geçireceğiniz zamanları keyifli kılmak için ona kitap okuyabilirsiniz. Hem bilgilenmek hem de eğlenmek için en güzel aktivitelerden biri. 

Bakım Yastığı

Bu ürün, hemşireye özgü bir yastık. Vücudunuzdaki yükü hafifleterek, sizi ve bebeğinizi rahatça destekler ve konumlandırır.

Bebek Arabası

Bir bebek arabası hayat kurtarıcıdır. Bu nedenle bebeğiniz için en kaliteli ve konforlu bebek arabasını almanız gerekmektedir. İsterseniz ikinci el bir bebek arabası da satın alabilirsiniz. İlk aylarda, kolayca arabanıza sığan bir bebek arabasına ihtiyaç duyacağınızın altını çizmek isteriz. 

 

 

 

Hakkımızda
Tarz2, satıcının ve alıcının karşılıklı olarak kazanç sağladığı, kadın, erkek, çocuk ve bebek grubu ürünlerini bünyesinde barındıran ve sürdürülebilir modayı destekleyen ikinci el alışveriş platformudur.
Takip Et
alisverise-basla
sat-ve-kazan